Aktualności

Windsurfing.pl w nowej odsłonie!

Fot. JP Australia

Po dłuższej przerwie wracamy z nową wersją serwisu Windsurfing.pl! Świeża szata graficzna, lepsza czytelność i przede wszystkim przystosowanie serwisu do przeglądania na urządzeniach mobilnych – to w skrócie główne zmiany, jakie na Was czekają. Od teraz wszystkie nowe treści będą pojawiać się na nowej stronie. Będziemy też sukcesywnie „przekładać” co cenniejsze archiwalne artykuły i zamieszczać je w zaktualizowanej wersji. Stare materiały wciąż będą dostępne w zarchiwizowanej wersji serwisu, którą znajdziecie klikają w link „Archiwum” w menu głównym.  

W dalszym ciągu naszym celem są publikacje ciekawych i wartościowych treści. Dlatego do naszego zespołu dołączyły nowe osoby, które zagwarantują wysoki poziom i świeże spojrzenie na windsurfing. Rozwijamy również nasz serwis o działy poświęcone: FOIL windsurfingowi oraz WING surfingowi. 

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować naszym patronom: Easy-Surfshop.plFunSurf.pl oraz Hydrosfera.pl

Bez ich pomocy nie bylibyśmy w stanie odpalić nowy Windsurfing.pl. Dziękujemy naszym patronom za to, że już tak długo nas wiernie wspierają i polecamy ich Waszej uwadze!

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top