Aktualności

Co słychać u GUNa?

Część windsurferów z pewnością pamięta dawne GUNy. Czasem można jeszcze znaleźć w ogłoszeniach, lub starych piwnicach pierwsze, wysoko cenione żagle. GUNSAILS przez długie lata koncentrował się na budowie własnego e-shopu i doskonaleniu możliwości zakupów bezpośrednio w centrali. Dzięki takiej strategii żagle można spotkać w każdym zakątku świata, a dzięki sprzedaży prosto od producenta oferta jest konkurencyjna cenowo i łatwiej dostępna przez okrągły rok. Sklep działa sprawnie, realizując codziennie setki wysyłek.

GUNSAILS otworzył się również na ekspercką współpracę z partnerami na poszczególnych rynkach i tym oto sposobem powstało przedstawicielstwo GUNSAILS w Polsce. Żagle, maszty, bomy i akcesoria można zakupić bezpośrednio w naszym kraju, a my służymy wszelką pomocą, doradztwem oraz posiadamy także sprzęt do testów. Model biznesowy jest bardzo prosty – nie jesteśmy wielobranżowym sklepem, jesteśmy windsurferami, którzy koncentrują się na jednej marce, na perfekcyjnej obsłudze wszystkich, którzy zaufają sprzętowi GUNSAILS. Jesteśmy na spotach i staramy się być jak najbliżej środowiska windsurferów. Jest to szczególnie ważne na południu Polski, gdzie windsurferów jest bardzo dużo, a sklepów, ekspertów i serwisów praktycznie nie ma. Jesteśmy więc ogromnie szczęśliwi, że zarówno Kraków jak i Śląsk czy Podkarpacie ma teraz sklep, w którym w każdej chwili może kupić praktycznie wszystko czego potrzeba do uprawiania windsurfingu.

Jezioro Dziećkowice,  Vector 7,8

Oferta żagli freeride zaczyna się od łatwego komfortowego dwukamberowego freeride, przez bezkamberowego freerace, niezwykle efektywnego trzykamberowego freerace aż do topowego czterokamberowego zawodniczego slaloma. To idealne combo na polskie warunki.

Jeżeli masz deskę – to cały pozostały sprzęt możesz skompletować w GUNSAILS. Jeśli deski jeszcze nie masz, to nie problem, gdyż współpracujemy z większością marek i chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze optymalnego sprzętu dla Ciebie.

Poniżej kilka flagowych produktów, które na co dzień użytkujemy i które z pełnym przekonaniem polecamy:

Na pierwszy szkwał nasz ulubiony:

Vector w rozmiarach od 5,1 do 9,6

Jezioro Głuszyńskie Vectror 7,8 w akcji, rider Dominik fot: Agata Piasecka

Idealny żagiel freerace na polskie warunki, ma potężny ciąg z bardzo głębokim profilem, gwarantuje doskonałą stabilność w szkwalistych warunkach, w rękach leży lekko, świetnie się otwiera i odpuszcza szkwały. Rotuje lekko i płynnie, utrzymując jednocześnie sztywność i stabilność bardziej znaną z żagli slalomowych. Taklowanie jest łatwe i nie sprawi kłopotu nawet totalnemu amatorowi – jeżeli szukasz maszyny o dużym ciągu, jesteś fanem komfortowego pływania ale z zacięciem sportowym, szukaniem prędkości i maksymalnych osiągów – przyjrzyj się Vectorowi.

Exeed – freeride dwukamberowy.

Żagiel doskonały dla osób, które mają już pierwsze ślizgi za sobą, a szukają żagla, który pozwoli im odpalić jak najszybciej i maksymalnie wykorzystać zróżnicowane warunki na polskich akwenach. Głęboki profil, ultralekko rotujące kambery, wąska kieszeń masztowa, komfort i niedostępna dla innych freerajdowych żagli wydajność. Żagiel również jest bardzo łatwy w użytkowaniu i taklowaniu, przy swej przyjazności oferuje więcej niż popularne modele freeride.

Rapid – bezkamberowy freerace idealny na polskie warunki

Jesteś zagorzałym przeciwnikiem kamberów – ale lubisz ściganie i pływanie slalomowe, gdy na wodzie pojawiają się białe grzywy, a w żyłach buzuje adrenalina? Ten żagiel zaskoczy Cię efektywnością i stabilnością nawet w najbardziej wymagających warunkach, a także dostarczy Ci mocy potrzebnej do wykręcania topowych slalomowych wyników.

Bomy

aż cztery linie od podstawowego alu przez hybrydę alu carbon, aż po zawodniczy 100% carbon.

Maszty

Wszystkie długości i wszystkie technologie od 35 do 100% carbonu. Maszty zarówno rdm jak i sdm w charakterystyce CC.

Akcesoria

Przedłużki, palety, trapezy, torby, pokrowce, quivery, pełen przekrój akcesoriów neoprenowych.

W ofercie są również zestawy juniorskie, małe żagle szkółkowe oraz przekrój żagli wave i freemove, które sprowadzamy na zamówienie.

GUNSAILS tak jak lata temu nadal poszukuje i kreuje nowe trendy. Dla wszystkich głodnych nowości mamy wykonane w technologii fullcarbon foile oraz dla miłośników wingfoila – ofertę skrzydeł wing.

Jeżeli wieje to spotkacie nas na pewno na którymś ze spotów na południu Polski – na którym dowiecie się śledząc nasz profil luxsurf na FB lub grupę windsurfingujemy.pl również na FB.

Na północ Polski też się wybieramy więc jeśli macie ochotę potestować GUNSAILS dajcie znać, a przyjedziemy nad Sulejów, Zegrze czy do Chałup – bardzo chętnie się z Wami spotkamy.

Do zobaczenia na wodzie.

Ekipa Luxsurf.

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top