Krzysiek 2013-10-09 10:29, Krzysiek

Robby Naish powraca na zawody PWA


Legenda windsurfingu chce jeszcze raz sprawdzić się na arenie Pucharu Świata. Robby Naish, który w kwietniu tego roku skończył 50 lat, zapowiedział, że bardzo poważnie rozważa start w zawodach wave PWA, jakie rozpoczną się już 24 października na jego domowym spocie na Maui.

Żyję na tej wyspie i znam tutejsze spoty jak własną kieszeń. Ostatnio sporo trenowałem i jestem ciekawy czy wciąż dam radę powalczyć z młodymi zawodnikami - komentuje swoje zamiary Robby.

Smaku dodaje informacja, że Robby Naish nie zamierza ubiegać się o dziką kartę by znaleźć się na liście zawodników, tylko normalnie będzie brał udział w eliminacjach. Nie chcę żeby przeze mnie odpali młodzi surferzy - tłumaczy. Jednak ostateczna decyzja o starcie jest uzależniona od warunków. Robby liczy przede wszystkim na duże fale. 

Czy Naish ma szansę powalczyć o miejsce na szczycie? Sądząc po jego ostatnich wyczynach podczas treningu nie należy tego wykluczać. Tym bardziej, że nie wszyscy zawodnicy z topu PWA będą mogli dotrzeć na hawajskie zawody.fot. Jimmie Hepp 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.