Krzysiek 2018-01-08 10:50, Krzysiek

Włoski Rutkowski, czyli nowe żagle Maćka
Po dość zaskakującej wieści o tym, że Maciek Rutkowski zmienia deski Tabou na NoveNove, wszystkich ciekawiło, która firma żaglowa pojawi się na liście jego sponsorów. Po krótkiej chwili niepewności znamy znamy już następczynię Gaastry - jest nią, podobnie do NoveNove, firma pochodząca z Włoch - Challenger Sails. Oto oficlajny komunikat Maćka Rutkowskiego:

W 2018 będę ścigał się na żaglach Challenger Sails! Nie dość, że nazwa pasuje idealnie to jeszcze slogan "Dont limit your challanges, challenge your limits" to mój plan na 2018 w pigułce!

Oczywiście Challenger był na moim radarze już od dawna, gdyż każdy rider, który podpisał kontrakt z włoską firmą od razu notował wyniki życia! A to chyba najlepszy dowód osiągów... 
Na ten rok miałem tą niesamowitą okazję wybrać spośród 3 różnych marek żagli i po zeszłotygodniowych testach w Tarifie, wybór padł właśnie na Challengera! 

Cieszę się nie tylko, że będę miał taką maszynę w rękach w Pucharze Świata, ale też, że będę miał okazję rozwijać bierzące i tworzyć nowe projekty z jednym z najlepszych designerów świata, Claudio Badialim! Ooo, 2018 zapowiada się jak jedna wielka dobra zabawa!!!
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.