Krzysiek 2017-11-16 16:33, Krzysiek

iFront 2.0 - super lekka głowica North Sails


Firma North Sails przywiązuje dość mocną uwagę do zmniejszania ciężaru swoich akcesoriów. Tak zabieg odchudzający zafundowano ostatnio głowicom bomów Northa, które zbudowano według świeżego projektu o nazwie iFront 2.0.Nowe głowice są nie tylko bardziej zgrabne i mniejsze, ale też, na co szczególnie zwraca uwagę producent, super lekkie. iFront 2.0 waży zaledwie 345 gram, to jest o 35% mniej od poprzedniej wersji iFront.

90% pozostałych bomów na rynku wyposażonych jest w taką samą głowicę, produkowaną w Chinach, która różni się co najwyżej kolorem lub detalami projektu - opisuje North. My staramy się mocno inwestować w badania i rozwój nowych rozwiązań, by być wiele kroków przed konkurencją. Najlepszym tego przykładem jest kompletnie przeprojektowana i absolutnie unikalna głowica iFront 2.0, łącząca w sobie maksymalną wygodę obsługi z najwyższą funkcjonalnością, najlżejszą wagą i gwarantowaną wytrzymałością.W głowicy iFornt 2.0 North zastosował o połowę dłuższe śruby niż w innych bomach na rynku i bezpośrednio połączył je z bocznymi ściankami, przez co konstrukcja głowicy zyskała jeszcze lepszą sztywność. Producent chwali się też świetnym spasowaniem obejmy głowicy z masztem. iFront 2.0 można stosować zarówno z masztami RDM jak i SDM.

Dobra wiadomość dla właścicieli starszych bomów Northa z możliwością wymiany głowicy - nowy produkt ma być w 100% kompatybilny z poprzednimi modelami bomów. Więcej informacji na temat iFront 2.0. znajdziecie na stronie https://www.north-windsurf.com
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.