Krzysiek 2016-04-01 12:41, Krzysiek

Hydrosfera GPS Speed Master 2016
Z nieukrywaną przyjemnością możemy już poinformować Was o starcie kolejnej edycji zawodów GPS Speed Master. Tak jak w ubiegłym roku patronat nad zawodami objęła firma Hydrosfera, oficjalny dystrybutor na Polskę takich marek jak Point-7, Starboard i Mystic.

W tegorocznej edycji obowiązują dokładnie te same zasady jakie wprowadziliśmy w ubiegłym roku, czyli nadal wyniki mogą być mierzone wyłącznie dedykowanymi urządzeniami GPS. Wprowadzamy jednak jedną nowość - przy średnim wyniku z 5 przejazdów będzie też podawana prędkość maksymalna (2-sekundowy szczyt), ale tylko jako informacja dodatkowa. Nie będzie ona miała żadnego wpływu na pozycję w rankingu. Traktujemy to jako swojego rodzaju ciekawostkę. Jeszcze przez kilka dni może pojawiać się drobny błąd z wyświetlaniem VMAX, ale pracujemy nad sytuacją ;)

Zawody potrwają tak jak poprzednio - do końca roku. Jeśli macie już jakieś wyniki z marca - można do nas podsyłać. Dokładne zasady udziału w zawodach znajdziecie na stronie z regulaminem: http://www.windsurfing.pl/static/gps-speed-master

Zapraszamy do rywalizacji i czekamy na Wasze rekordy!  
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.