Krzysiek 2014-07-03 14:48, Krzysiek

Premiera desek wave/freestyle Fanatica 2015
Połowa roku za nami, rusza więc wysyp nowości sprzętowych. Jedną z pierwszych „przyszłorocznych” premier zaprezentował właśnie Fanatic, przedstawiając odświeżone modele desek do pływania na falach i zabawy w manewry: Quad, TriWave, FreeWave oraz Skate.Quad - radykalna deska wave do pływania na dużych falach. Szerszy środek kadłuba i bardziej płaski pokład mają zapewniać lepszą stabilność i poprawiać zachowanie podczas skrętów.

TriWave - deska wpasowująca się charakterem pomiędzy Quadem a FreeWavem. Bardziej kompaktowa, stworzona z myślą o mniej równych falach i akwenach, gdzie ważną rolę odgrywa przyspieszenie deski.

FreeWave - wszechstronna deska do zabawy w skoki, jazdę na fali, triki freestyle i silnowiatrowy freeride.

Skate
- radykalna deska freestyle. Jej zadaniem jest maksymalnie ułatwić wykonywanie najbardziej zaawansowanych trików nowej szkoły freestyle’u. Windsurferzy zaczynający przygodę z freestyle’m powinni zainteresować się wersją konstrukcyjną BGS i rozmiarami 100 oraz 110 litrów. Te modele oferują łatwiejsze wykonywanie podstawowych trików i mogą być użyte jako słabowiatrowe wave’wówki na mniejszych falach.

 
Więcej informacji o nowych modelach na stronie: www.fanatic.com
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.