Krzysiek 2013-04-12 18:52, Krzysiek

Wyprawa na Sardynię z n1surf - wind & kite & wake


Sprawdź najlepsze spoty na Sardynii z n1surf!

W ten bardzo Długi Majowy Weekend [26.04 – 05.05.2013] ekipa n1surf planuje wyruszyć na Sardynie, gdzie będą jednocześnie szkolić na windsurfingu i kitesurfingu. Dzięki doświadczeniu i współpracy z dwiema stacjonującymi tam szkółkami SkyHigh [www.skyhigh.pl] i Kitepardiso [www.kiteparadiso.pl] zaplanowali trip po najlepszych spotach na wyspie.Sardynia jest wyspą na której spotykają się jednocześnie takie wiatry jak: Mistral, Scirocco, Ponente
i Levante, stwarza to wszystkim miłośnikom wodnych sportów pole do popisu na wodzie. Od łatwiejszych spotów, gdzie występuje płytka i płaska woda, po miejsca, gdzie po kilku wietrznych dniach fale sięgają nawet do 4 metrów wysokości.
Codziennie inna plaża, nowe wyzwania i zupełnie odmienne warunki, którym należy stawić czoła. Duża dawka adrenaliny i dobrej zabawy niewątpliwie gwarantowana.Podczas wyjazdu odbędzie się jednocześnie szkolenie z windsurfingu, kitesurfingu i wakeboadingu! Dzięki tym opcjom nie musicie się zastanawiać czego w tym sezonie chcielibyście spróbować lub obawiać się, że pogoda pokrzyżuje Wam plany. Na tej wyprawie zawsze będzie istniała jakaś alternatywa:)

Dlaczego właśnie Sardynia?

Krystalicznie czysta woda o siedmiu odcieniach błękitu, zarówno płaska jak i z falami w połączeniu 
z szerokimi piaszczystymi plażami, tworzy idealne miejsce do pływania na kitesurfingu i windsurfingu.To doskonałe miejsce zarówno dla amatorów jak i dla zaawansowanych deskarzy, uznawane jako jedno z najbezpieczniejszych w Europie. Wiejące tu wiatry mistralowe sprawiają że to znakomity akwen również dla bardziej wymagających windsurferów. Do dyspozycji spot wave, umożliwiający pływanie na falach i niewiele od niego oddalony akwen płaskiej wody, który będzie idealny do nauki 
i osiągania dużych prędkości w „ślizgu”.

Szkolenie

Podczas wyjazdu każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z 5 godzin szkolenia z windsurfingu 
i 5 godzin z kitesurfingu (istnieje możliwość rozszerzenia kursu) oraz jednej sesji na wakeboardzie.

W czasie grupowych szkoleń będziemy mieć do dyspozycji najnowszy sprzęt windsurfingowy (North Sails, Starboard, Fanatic) i kitesurfingowy (North Kiteboarding). Kursy będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia PSW oraz licencje IKO (International Kiteboarding Organization).

Po ukończonym kursie Kitesurfingu będzie istniała możliwość zdobycia międzynarodowej legitymacji IKO, która umożliwia samodzielne wypożyczenie sprzętu oraz korzystanie z akwenów na całym świecie.Transport

Podróż odbędzie się klimatyczną, odPIMPowaną Mućką. Ten wyklejony krowim futrem, przedłużany 9 osobowy bus wyruszy 26 kwietnia wieczorem w kierunku Livorno we Włoszech. Stamtąd promem dostanie się na Sardynię do Olbii, skąd podziwiając uroki wyspy uczestnicy przetransportują się na południe wyspy gdzie znajduje sie wynajęty domek w charakterystycznym surferskim klimacie. Ma on bardzo dogodna lokalizację ze względu na bliskość plaży i niedalekie położenie od miejscowość Sant’Anna Arresi, w której znajdują się m.in. supermarkety i restauracje.

Jak wspominaliśmy wcześniej nie jest to wyjazd jedynie dla osób początkujących. Jeśli chciałbyś 
pojechać z n1surf, a nie masz ochoty uczestniczyć w szkoleniach w zamian możecie mieć zapewniony
transport Waszego sprzętu i jego przechowanie nad wodą. Istnieje również możliwość samego wypożyczenia sprzętu oraz innych konfiguracji, dlatego osoby zainteresowane proszone są o kontakt z n1surf, aby indywidualnie i jak najlepiej dostosować ofertę do Waszych potrzeb.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów dotyczących tej wyprawy odsyłamy do opisu na stronie ekipy n1surf. Dodatkowo możecie tam sprawdzić ich filmiki i zobaczyć jak wyglądały wcześniejsze wyjazdy na Rodos i do Egiptu!

Więcej informacji:
Bartek Brożek
+48 503 968 190
www.n1surf.pl
www.facebook.com/number.one.surf
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.