Krzysiek 2012-11-13 12:56, Krzysiek

Speedowa sobota na Helu


Jesień po części sprzyja windsurferom. Może nie do końca sztormowymi wiatrami, ale przynajmniej na temperatury nie możemy narzekać. Przez co decyzja o złożeniu sprzętu do zimowego kąta wciąż czeka na swój moment. Ostatnia sobota była kolejnym powodem, by tego nie robić. Ci, którzy tego dnia wybrali się na Hel, mieli okazję załapać się na całkiem przyzwoite warunki speed. A w tabeli GPS Speed Master pojawiły się kolejne wyniki!

Najlepszą prędkość dnia uzyskał Piotr Dudek, który na Małym Morzu wykręcił zarazem drugą najszybszą prędkość zawodów - 31.16 kts. Piotr płynął na Starboardzie iSonic 97 l i żaglu Maui Sails TR-8 7.0 m. Oto film z sobotniej sesji:

 

O jedno oczko w rankingu podskoczył Andrzej Horabik. Jego sesja w Jastarni zaowocowała wynikiem 28.07 kts, co obecnie dało mu 7 miejsce w tabeli. Andrzej płynął na Starboardzie iSonic 111 l i żaglu NS Natural 5.4 m.

Jeszcze większy skok wykonał Marek Kumor, który, również na Małym Morzu, uzyskał średnią 26.40 kts. Wynik ten wywindował Marka z 18. pozycji na 13. Sprzęt na którym płynął Marek to: Naish Freeride Slalom 125 i żagiel Naish Redline 7.0 m.

Do grona zawodników dołączył kolejny speedsurfer - Jan Poreda. Wynik 23.33 kts uzyskany w Chałupach uplasował Jana na 19. miejscu w rankingu. Sprzęt: Tabou Rocket 115 l, NS Natural 6.2 m.

Do końca zawodów GPS Speed Master pozostały tylko nieco ponad 2 tygodnie. Czekamy więc na Wasze ostatnie wyniki!  
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.