Krzysiek 2012-10-24 12:02, Krzysiek

Wojciech Brzozowski został prezesem PSW
W minioną niedzielę Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu wybrało nowego prezesa. Funkcję tę przejął od Piotra Jankowiaka jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników - Wojciech Brzozowski. Oto jego oświadczenie:

Bardzo serdecznie dziękuję wyborcom na Walnym Zgromadzenie Członków w dniu 21. października 2012 r. i wszystkim surferom za zaufanie jakim mnie obdarzyliście wybierając mnie nowym Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu

Jest to dla mnie duży zaszczyt kontynuować wieloletnie dzieło Piotra Jankowiaka, który trzymał ster Polskiego Windsurfingu od lat 70 ubiegłego wieku. Na wniosek Kolegi Jacka Wróża Zarząd PSW przedstawił wniosek o nadanie CZŁONKOWSTWA HONOROWEGO i Honorowego Prezesa Stowarzyszenia, Piotrowi Jankowiakowi ( jest to pierwszy tytuł Członka Honorowego PSW ).
.
Moim planem i myślą przewodnią jest zjednoczenie i poprawienie komunikacji między wszystkimi klasami windsurfingowymi i stworzenie, w oparciu o istniejące cykle zawodów, „festiwali” windsurfingowych na których w celu rywalizacji o tytuły, trofea i nagrody będą spotykać się najmłodsi i najstarsi od UKS poprzez klasę BIC 5,8, BIC 7,8, RCB, FWC, IFCA Slalom, RS:X, Kita i Icesurfing.
Zawody przypominające coroczną marcową imprezę „Midwinters” na Florydzie gdzie setki windsurferów zawodników i amatorów wspólnie przeżywają swoją przygodę.

Nowo wybrany Zarząd już dzisiaj rozpoczął swoją pracę a moimi najważniejszymi obowiązkami będzie przygotowanie atrakcyjnego kalendarza zawodów,  organizacja środków od sponsorów i zainteresowanie naszymi zawodami mediów w celu propagowania wspaniałego stylu życia jakim jest Windsurfing.


Wojciech Brzozowski
Prezes PSW 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.