Krzysiek 2012-03-27 16:11, Krzysiek

HeL(L) SuRFiN'2012Jeżeli jeszcze nie wiesz jak rozpocząć tegoroczne wakacje, chcesz spróbować czegoś niezapomnianego i sprawdzić się w konfrontacji z morską falą, to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! 
HeL(L) SuRFiN'2012 to nietuzinkowe wydarzenie dla wielbicieli sportów wodnych i szalonej zabawy w doborowym, międzynarodowym towarzystwie.

Już po raz szósty, jak co roku, studenci sekcji ESN Gdańsk organizują niesamowity event na Półwyspie Helskim, którego główną część programową stanowią szkolenia windsurfingowe na trzech poziomach zaawansowania, lekcje kitesurfingu oraz inne sportowe atrakcje od siatkówki plażowej zaczynając, na podniebnych lotach bananem wodnym kończąc!Windsurfing to sport niezwykły - siała wiatru wprawiająca deskę w ruch i prędkość morskich fal pod stopami należą do niezapomnianych przeżyć i na pewno każdy, kto kiedykolwiek tego skosztował, potwierdzi wyjątkowość owego szaleństwa. Natomiast ci, którzy jeszcze nie mieli okazji walczyć na desce z falą i wiatrem, uczestnicząc w HeL(L) SuRFiN'2012 od razu zapałają miłością do tego sportu.
Na koniec odbędą się profesjonalne pełne adrenaliny zawody, podczas których każdy będzie zweryfikować własne postępy w nauce! Co więcej, Erasmus Student Network (ESN) to jedna z największych, europejskich organizacji studenckich, wspierająca studentów zagranicznych wyjeżdżających na wymiany zagraniczne. Zatem uczestnikami HeL(L) SuRFiN'2012 będą studenci z najróżniejszych zakątków Europy! Gwarantuje to możliwość poznania odmiennych kultur, trenowania umiejętności językowych, a przede wszystkim jest to wspaniała okazja do nawiązania nieocenionych, międzynarodowych przyjaźni!

 Wspaniała zabawa na gorącej plaży, zdobyte nowe umiejętności, integracja międzykulturowa w trakcie szkoleń i szalonych imprez - wszystko to w ciągu sześciu dni na unikalnym i urokliwym Półwyspie Helskim!
 
Wyjazd obejmuje sześć dni: 1-6.06.2012 a miejsce zakwaterowania to camping szkółki Polaris między Chałupami, a Władysławowem.Żeby pojechać najpierw należy zarejestrować się na naszej stronie: http://surf.esn.pl 
Tam też znajdziecie wszelkie potrzebne informacje!
Rejestracja potrwa do 20. maja!
 Ponadto śledźcie nas na facebooku: https://www.facebook.com/Hellsurfin Pamiętaj! 
Nie możesz tego przegapić!
Dołącz do nas i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.