Krzysiek 2011-06-07 09:53, Krzysiek

Windhunters Speed ChallengeOd 6 czerwca 2011 rozpoczynamy walkę o osiągnięcie największej prędkości na Zalewie Zegrzyńskim. By wziąć udział w tych zawodach, które kończą się 15 września 2011, należy przyjechać do bazy Wind Hunters w Porcie Nieporęt, wziąć od nas urządzenie GPS-GENIE GT31 (www.optimumtime.pl) i przez pierwsze pół godziny za free śmigać po Zalewie Zegrzyńskim polując na wiatr i bić rekordy prędkości.
Jeżeli ktoś chce przedłużyć ten niezwykle przyjemny obowiązek, może przedłużyć wypożyczenie (30min -5PLN). Do dyspozycji będą dwa GPS-y. Szczegóły w Regulaminie.

Na naszej stronie oraz na Facebook.com i www.optimumtime.pl umieszczone będą listy wyników.

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich windsurferów.

Regulamin konkursu.
Wszyscy zastanawiają się pewnie nad nagrodami:
  • 1 nagroda - GPS GENIE BGT-31 wraz z uchwytem na ramię 
  • 2 nagroda - zegarek Optimum Time 
  • 3 nagroda - komplet linek Marlow do zestawu windsurfngowego 
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!!!

Kilka słów więcej o nagrodach:

GPS GENIE GT/BGT-31
DOSKONAŁY.... super precyzyjny, łatwy w obsłudze, najdokładniejszy GPS logger na rynku -zalecany do wszelkich aktywności sportowych i turystycznych, które wymagająśledzenia prędkości -jedyny certyfikowany do pomiarów prędkości przy biciu rekordów prędkości na desce windsurfingowej i kitesurfingu

Zegarek Optimum Time
Optimum Time jest firmą produkującą profesjonalne zegarki żeglarskie. Większość zegarków z kolekcji wyposażona jest w profesjonalne timery regatowe ISAF używane przez najlepszych zawodników na świecie.

Linki Marlow Ropes
Marlow Ropes to angielska firma będąca liderem na rynku lin. Marlow od zawsze patrzy w przyszłość rozwijając technologie produkcji lin. W 1957 roku jako pierwsza firma na świecie, Marlow wprowadził na rynek liny z włókien sztucznych -polyestru. Marlow specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych technicznie lin używając najnowszych materiałów hi-tech, oraz niezwykle innowacyjnych włókien sztucznych.

Więcej informacji na temat firmy Marlow pod adresem www.marlowropes.pl 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.