Administrator serwisu 2011-05-05 22:02, Administrator serwisu

Testujemy sprzęt


W tym sezonie na Półwyspie będzie gorąco i mamy nadzieję że to nie tylko za sprawą wysokich temperatur. Dotychczas jesteśmy raczej przyzwyczajeni do skromnego wyboru, raczej nie najnowszego sprzętu w wypożyczalniach na Helu.  
 
Oczywiście, coraz częściej pojawiają się i u nas miejsca w których można popływać na niezłym sprzęcie ale wciąż jest tego mało.
 
W tym sezonie dystrybutor Gaastry, Vandal, Tabou, Loft Sails przygotował dla wszystkich prawdziwe centrum testowe. Przez cały sezon w bazie EASY Surf Center  na kampingu Chałupy 6 będzie można ZA DARMO przetestować najnowszy sprzęt.
 
Do waszej dyspozycji jest 14 desek Tabou i ponad 20 różnych pędników, wszystko oczywiście z kolekcji 2011. W centrum testowym można również polatać na sprzęcie kitesurfingowym Gaastra i Crazy Fly.
  
Czy testy są płatne?

Każdy może testować dowolny zestaw (jednak właściwy do panujących warunków oraz umiejętności testującego) do 2h za darmo! Każda kolejna godzina testów kosztuje 60zł, natomiast gdyby testujący życzył sobie testować cały dzień, koszt wynosi 200zł - zestaw jest wtedy tylko i wyłącznie do dyspozycji testującego!
 
Całosezonowe centrum testów to świetny ukłon w stronę klienta, zwłaszcza że okazji do popływania na sprzęcie przed jego zakupem nie jest zbyt wiele.
 
 
Szczegółowe informacje na temat centrum testowego www.easy-surfshop.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.