2010-02-13 10:47, ~Konrad Jamroz konradj@hotsports.pl

Bomy i maszty Infinity

Zazwyczaj skupiamy całą swoją uwagę na żaglu nie przywiązując większego znaczenia do reszty elementów wchodzących w skład pędnika. Nie można jednak zapominać, że dopiero odpowiednio zestawiony cały pędnik, z jego wszystkimi elementami, tworzy skuteczny napęd. Warto więc przyjrzeć się bliżej tak istotnym elementom jak maszt czy bom, które w wydatny sposób mogą wspomagać prawidłową pracę żagla.


Na naszym rynku pojawiła się w tym sezonie nowa marka osprzętu windsurfingowego. Produkty Infinity obejmują rozbudowaną linie karbonowych masztów i bomów.Maszty Infinity

Każdy z pośród 5 typów masztów jest wyprodukowany w technologii pre-preg zapewniającej najwyższą jakość. Dla zwiększenia odporności na wycieranie oraz na promieniowanie UV, w rejonie bomu, maszt pokryty jest materiałem ALU-TEX . Ta specjalna warstwa wyraźnie redukuje temperaturę masztu i zmniejsza prawdopodobieństwo jego złamania. Średnica masztu została zredukowana dla poprawienia aerodynamiki. Wszystkie maszty Infinity maja 2-letnią gwarancję i sprzedawane są w komplecie z pokrowcem.Maszty Infinity dostępne są w 5 modelach:

Seria Prime - zawartość węgla 55%
Seria Excelent - zawartość węgla 75%,
Seria Excelent Pro - zawartość węgla 100%
Seria RDM Excellent - zawartość węgla 70%
Seria RDM Excellent Pro - zawartość węgla 100%
Bomy InfinityInfinity w swojej ofercie ma również 6 rodzajów bomów. 3 typy bomów aluminiowych, 2 carbonowe i 1 monolit Alu/Carbon. Zarówno początkujący jak i zawodowiec znajdzie coś dla siebie.

Bomy Infinity dostępne są w 4 wersjach:

Seria Prime - Aluminium T6, średnica rurki 29 mm
Seria Excellent - Aluminium T8, średnica rurki 29 mm
Seria Excellent Pro - 100% Carbon, średnica rurki 29 mm
Seria Monolith Alu/Carbon - Monocoque T8 Aluminium, średnica rurki 29 mm


Dystrybutor sprzętu Infinity jest firma www.hydrosfera.plPodobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.