Krzysiek 2018-08-16 15:58, Krzysiek

Tabou 2019


Tabou 2019Tabou rozpoczęło prezentację kolekcji sprzętu na sezon 2019. Na pierwszy rzut poszły deski wave, freemove i freestyle. Nie obyło się bez paru niespodzianek. Z oferty wave zniknął długoletni model Pocket, którego całkowicie zastąpiła nowa wersja Da Bomb’19. Teraz ten model będzie spełniał zadanie głównej deski na mniejsze fale. Dla surferów pływających na większych i równiejszych falach, Tabou oferuje drugą deskę z kolekcji wave - Da Curve
 


Drobne zmiany zaszły także w kolekcji freemove, czyli słynnych 3Sach. Tak jak w poprzedniej kolekcji, do wyboru mamy dwie wersje 3S - Classic i, jako nowość, 3S+. Classic, jak sama nazwa wskazuje, jest klasyczną deską freemove, czy też freestyle/wave, dla surferów lubiących bardziej tradycyjne kształty oraz zachowanie deski. Natomiast 3S+ zastępuje poprzedni model 3S, z wyraźnie zmodyfikowanym dziobem (powrót do klasyki) i lepszym potencjałem do zabawy na falach, dzięki wyposażeniu go w trzy skrzynki statecznikowe.
 

W grupie freestyle wciąż niepodzielnie rządzi jeden model - Twister. Dwa mniejsze rozmiary, czyli 90 i 100 litrów, prawdopodobnie pozostały niezmienione w stosunku do poprzedniej wersji, natomiast do kolekcji doszedł kolejny, większy rozmiar - 107 litrów.O freeride’ach i deskach race jeszcze za wiele nie możemy napisać, ponieważ Tabou pełne informacje na ich temat udostępni dopiero w przyszłym miesiącu. Ale znamy już ich wygląd! Oto kilka modeli z premierowej kolekcji:

 

Zdjęcia: www.easy-surfshop.pl
 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.