Krzysiek 2017-12-19 14:07, Krzysiek

Głosujemy na FOTKĘ ROKU!
Serdecznie dziękujemy wszystkich uczestnikom konkursu "FOTKA ROKU WIND/KITE 2017" za podesłanie swoich zdjęć. Informujemy, iż na naszym Fan Page'u na Facebooku zamieściliśmy wybrane przez nas fotki. Znajdują się bezpośrednio pod linkiem:

https://www.facebook.com/biuro.podrozy.surfski/posts/1542114129211313

Miało być po 10 w każdej dyscyplinie, ale wybór okazał się tak trudny, że postanowiliśmy trochę powiększyć grono wybrańców. Możecie od dziś do Soboty (do północy) oceniać 15 fotek windsurfingowych i 20 fotek kitesurfingowych. Wasze oceny pomogą nam dokonać wyboru. Głosujemy poprzez "lajki" bezpośrednio na naszym fan page'u. Głosów w innych miejscach nie będziemy uwzględniać.Głosowanie nie będzie wiążące. Da nam to tylko pogląd na to, jakie zdjęcia najbardziej Wam się podobają. Nasz wybór opublikujemy na stronie Surfski oraz na naszym fan page'u na facebooku w dniu 24.12.2017 o godzinie 12:00.
NAGRODY DODATKOWE:
1. Oprócz nagród głównych, autorzy 3 zdjęć, które w trakcie oceniania przez użytkowników otrzymają największą liczbę "lajków", wygrają Opaski sportowe ufundowane przez POLUBSPORT.PL

2. Deska kitesurfingowa od polskiego producenta SU2 (sam blat) dla najlepszej fotki z deską SU2 w roli głównej!

3. Wśród osób, którym nie uda się znaleźć w pierwszej trójce, wybierzemy drogą losowania 2, które otrzymają następujące nagrody do wyboru:

- 3 godzinny kurs kitesurfingu w naszej szkole na Sycylii w Lo Stagnone
lub
- 3 godzinny kurs windsurfingu w naszej szkole windsurfingu w Vassiliki w Grecji

4. Każdy uczestnik konkursu otrzymuje Voucher rabatowy o wartości 50 zł na szkolenie windsurfingowe lub kitesurfingowe organizowane przez biuro podróży dla aktywnych Surfski


Pozdrawiam,
Krzysztof Lipiński
www.surfski.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.