Krzysiek 2016-01-04 16:40, Krzysiek

Hydrosfera GPS Speed Master 2015 - podsumowanie!
Stary rok już za nami, czas więc na podsumowanie GPS Speed Master 2015! Miniona edycja była pierwszą, w której zdecydowaliśmy się na zmianę zasad dokonywania pomiarów. Dopuszczenie do mierzenia prędkości wyłącznie dedykowanych urządzeń GPS i zrezygnowanie z telefonów komórkowych okazało się bezbolesną transformacją. Trochę się obawialiśmy, że część osób nie zdecyduje się na zakup GPSów i opuści naszą flotę, ale wcale nie było tak źle! W Hydrosfera GPS Speed Master 2015 wzięły udział 54 osoby, a wyniki okazały się jeszcze szybsze niż kiedykolwiek. Osobiście bardziej stawiamy na ciągły wzrost formy zawodników niż poprawę dokładności pomiarów ;) Ale przejdźmy do najważniejszego…

Patronem IV edycji zawodów był znany pewnie wszystkim sklep Hydrosfera.pl, który ufundował nagrody dla najszybszych windsurferów. A zatem…

Za zajęcie pierwszego miejsca z wynikiem 38.93 kts, tradycyjnie pierwsza nagroda - pianka Mystic Majestic 5/3 Front Zip oraz lycra Mystic Venom Event - trafia w ręce Piotra Dudka.

Za drugie miejsce i wynik 38.23 kts Adam Mróz otrzymuje Poncho Mystic oraz lycrę Mystic Venom Event.Za osiągnięcie prędkości 37.56 kts i trzecie miejsce w zawodach Andrzej Horabik otrzymuje wytrzymałe, regulowane linki trapezowe hiszpańskiej marki Clip Harness Lines oraz lycrę Mystic Venom Event.

Lycra Mystic Venom Event trafia też w ręce Agaty Blach - najszybszej kobiety w zawodach, oraz Michała Polaka - najszybszego z najmłodszych zawodników IV edycji GPS Speed Master!

Wszystkim zwycięzcom, a także wszystkim tym, którzy wzięli udział w zawodach, szczerze gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę! Z kolejną edycją GPS Speed Master ruszamy już od marca! Byle tylko lód nie chwycił ;)
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.