Krzysiek 2015-08-07 17:48, Krzysiek

Dopinguj Pawła Tarnowskiego przed zawodami w Rio de Janeiro!


Paweł Tarnowski, windsurfer z Sopotu sponsorowany przez firmę ATLAS, w dniach 12-22 sierpnia startuje w zawodach przedolimpijskich w Rio de Janeiro. Z tej okazji, łódzki producent chemii budowlanej zaprasza do kibicowania sportowcowi, organizując konkurs na swoim fanpage’u, w którym zadanie polega na wymyśleniu hasła dodającego zawodnikowi „wiatru w żagle”.Konkurs „Na brazylijskiej fali” trwa od 5 do 12 sierpnia br. do godziny 12:00. Jest organizowany na fanpage’u firmy ATLAS w serwisie Facebook www.facebook.com/PozytywnyATLASPolski, na osi czasu profilu, gdzie znajdzie się post konkursowy. Pod nim należy umieszczać propozycje dopingujących haseł. Analogiczny konkursowy wpis pojawi się na osi czasu na fanpage’u Pawła Tarnowskiego, gdzie również będzie można zgłaszać swoje propozycje.

Spośród nadesłanych haseł (o maksymalnej długości 200 znaków ze spacjami), jury wybierze trzy najbardziej kreatywne, oddające sportowego ducha i najbardziej zagrzewające sopockiego sportowca do walki o najwyższą pozycję na podium. Zawody w Rio de Janeiro są szczególnie ważne dla Pawła Tarnowskiego, ponieważ będzie w nich walczył o kolejny punkt w eliminacji olimpijskiej.

Na autorów trzech najlepszych propozycji czeka poduszka masująca marki BEURER MG147 (I miejsce), pulsometr BEURER PM62 (II miejsce) i BEURER PM18 (III miejsce). Laureaci zostaną wyłonieni 17 sierpnia br. do godziny 17:00.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie  www.AtlasFachowca.pl/NaFali

* * *
Paweł Tarnowski to zawodnik Sopockiego Klubu Żeglarskiego, student Politechniki Gdańskiej Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Od 2010 roku, z logo ATLAS na żaglu, wyzywa na pojedynek wodę i wiatr. Mimo młodego wieku, ma na koncie wiele sukcesów, w tym w najważniejszych zawodach w windsurfingu olimpijskim. Jest wielokrotnym medalistą Polski, Europy i Świata oraz zawodnikiem kadry narodowej żeglarstwa. Tylko w tym roku zajął I miejsce w Mistrzostwach Europy w klasie RS:X we włoskim Mondello i I miejsce w Pucharze Europy w klasie RS:X w Medemblik w Holandii. Podczas Sopockiej Gali Sportu otrzymał tytuł Młodzieżowego Sportowca Roku 2014. Jego marzeniem jest zdobycie medalu na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.
 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.