Krzysiek 2015-06-17 15:40, Krzysiek

Product Manager – EASY/SURF shop - oferta pracy

Zakres obowiązków:

Kompleksowe zarządzanie bazą towarową: od kontaktu z dostawcami, przez tworzenie kartotek
magazynowych, specyfikacji technicznej, gromadzenie zdjęć i video, po eksport danych do sklepu
internetowego i zarządzanie treściami, promocjami i rozwojem kategorii.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość produktów branży Surf, Windsurf, Kitesurf.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel.
  • Zdolności analityczne i umiejętność szybkiego procesowania danych.
  • Skrupulatność i rzetelność.
  • Łatwość pracy edytorskiej i tworzenia tekstów oraz obróbki zdjęć będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Co oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole pasjonatów Windsurfing, Kitesurfing, i Stand Up Paddle przy projekcie
związanym z rozwojem przedsięwzięć e-commerce.

EASY / SURF oferuje pracę z szerokim przekrojem ekscytujących aktywności, ale która jest jednocześnie
wymagająca i skłania do poświęceń.

Wieczory i weekendy w Poznaniu dają Ci doskonałą okazję uprawiania Stand Up Paddle oraz windsurfingu, a
weekendowe wypady do naszej szkoły EASY SURF Center w Chałupach - również kitesurfingu.

Data rozpoczęcia:
1.07.2015

Godziny pracy:
Pn – Pt, 8:30-17:00

Lokalizacja:
Siedziba EASY / SURF w Poznaniu, ul. Warszawska 39/41, 61-028 Poznań.

Aplikacje
Prześlij przekonujące zgłoszenie z czytelnym uzasadnieniem dlaczego twoja kandydatura jest najlepsza, załącz CV, referencje oraz jeśli to możliwe zdjęcie.

Kontakt do zgłoszeń Bartosz Grzesiek, bartek@easy-surfshop.pl
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.