Krzysiek 2015-05-30 09:51, Krzysiek

Windsurfingowe rozpoczęcie sezonu w centrum Polski!


Jak co roku sezon w n1surf rozpoczynamy od 4 dniowego szkolenia windsurfingowego w weekend Bożego Ciała, które w tym roku rusza już od 4 czerwca! Kurs składa się z 16 godzin profesjonalnego szkolenia windsurfingowego pod okiem naszych licencjonowanych instruktorów. Jak we wszystkich naszych kursach również i w tym zapewniamy kompletny sprzęt windsurfingowy (deska, pędnik, kamizelka asekuracyjna, pianka windsurfingowa) oraz niezbędne ubezpieczenie NNW. Jest to doskonała okazja, aby szybko opanować podstawy windsurfingu i swobodnie czuć się samemu na wodzie z deską i żaglem już na samym początku sezonu. Później pozostaje tylko szlifowanie techniki windsurfingowej.

n1surf Ezzy CupIV Amatorskie Regaty Windsurfingowe

Już na samym początku sezonu (20 - 21.06) odbędą się dwudniowe regaty windsurfingowe w naszej bazie w Karolinowie nad Zalewem Sulejowskim. Wyjątkowo podczas tych zawodów zostaną rozegrane również eliminację Amatorskiego Pucharu Polski Windsurfing 2015 (szczegółowy kalendarz na stronie www.appw.pl)
Jak zawsze szykujemy dla uczestników mnóstwo ciekawych atrakcji i słynne Beach Party na zakończenie zawodów - nie może Was tam zabraknąć!
Więcej informacji: n1surf Ezzy CupKurs instruktorski PSW w bazie n1surf

Połącz przyjemne z pożytecznym i zostań profesjonalnym instruktorem windsurfingu!
W terminie 1.06 - 6.06.2015 odbędzie się kurs instruktorski rekreacji PSW ze specjalnością windsurfing w naszej bazie nad Zalewem Sulejowskim.

Zapraszamy na kurs instruktora windsurfingu Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Uprawnienia instruktora rekreacji PSW ze specjalnością windsurfing otwierają Wam drzwi do rozpoczęcia kariery instruktora windsurfingu w kraju i za granicą.
Komisja szkolenia:
Viceprezes PSW Adam Kaczmarek
Przewodniczący Komisji Szkolenia Kuba Stolarski
Więcej informacji o kursie: Kurs instruktorski PSW w bazie n1surf

Licencja Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu na sezon 2015

Jak co roku, także i w tym sezonie posiadamy licencje upoważniającą nas między innymi do przeprowadzania egzaminów na wszystkie poziomy sprawności windsurfingowej, które są podstawą do przystąpienia na kurs instruktorski rekreacji ruchowej ze specjalnością windsurfing.

SUPStand Up Paddle, czyli deska z wiosłem

SUP jest w tym momencie najszybciej rozwijającą się dyscypliną sportów wodnych i zupełną nowością na rynku. Pozornie wydaję się, że nie jest to nic nowego i już wcześniej było wykorzystywane przez surferów czy instruktorów windsurfingu, jednak konstrukcja deski wszystko wyjaśnia.
Odwiedź nas i sprawdź sam ile przyjemności może sprawić pływanie na SUPie!

Szkolenia firmowe – imprezy integracyjne

W tym sezonie przygotowaliśmy ciekawą ofertę skierowaną również do firm i osób chcących zorganizować kursy dla większych grup. Dzięki nowemu systemowi obsługi możemy przeprowadzić szkolenia w dowolnym miejscu w kraju i na dowolnej liczbie kursantów. Samodzielnie organizujemy transport sprzętu i kadry oraz przeprowadzamy szkolenie.
Więcej informacji: www.n1surf.pl lub www.facebook.pl/number.one.surf


 
 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.