Krzysiek 2014-03-17 15:33, Krzysiek

Szkolenie wave z Maćkiem Kapuścińskim!


Od zeszłego sezonu wprowadzamy was w tajniki pływania na falach za pośrednictwem serii artykułów poświęconych technice wave. Nasz guru od fal Maciej „Kapusta” Kapuściński z WaveCampu  zdążył już zaskarbić sobie wasze uznanie serią artykułów (link) wyjaśniających w bardzo przystępny sposób zawiłości pływania na falach. Tym razem wraz z WaveCampem chcemy Was zaprosić do ćwiczeń praktycznych, to znaczy do wzięcia udziału w szkoleniu wave na Gran Canarii. Windsurfing.pl obejmuje patronat nad szkoleniem  WaveCamp na Gran Canarii i będziemy was na bieżąco informować na temat tej imprezy oraz zamieszczać z niej relacje.Zapraszamy na szkolenie w wave dla dorosłych w legendarnym Pozo Izquierdo na Gran Canarii. To tutaj postawisz pod naszym czujnym okiem pierwsze kroki na falach. Nauczysz się:
  • przechodzić przybój
  • wykonywać zwroty na zafalowanym akwenie
  • nauczysz się skakać!!
  • zapoznasz się z zasadami pierwszeństwa i bezpieczeństwa na falach
Dla najbardziej ambitnych przygotowaliśmy kurs front loopa!
Umiejętności minimum niezbędne do szkolenia się na tym wyjeździe:
  • rufa w ślizgu
  • start z wody
  • umiejętność pływania na deskach mniejszych niż 100 litrów.


Termin:

20-27.05.2014

Opis spotu:
Pozo Izquierdo to słynna miejscowość, w której rozgrywane są co roku zawody Pucharu Świata w pływaniu na falach. Bardzo silny wiatr (podczas szkolenia bedziemy prawdopodobnie używać żagli 3,7-4,7) powoduje, że mimo dość niskich fal (do 1,5 metra) najlepsi skaczą bardzo wysoko. Pozo jest również doskonałym miejsciem na rozpoczęcie swojej przygody z pływaniem po morzu. Zamknięta zatoka powoduje, że w razie awarii sprzętu już po kilku minutach zdryfuje nas do brzegu. Fantastyczne statystyki wiatrowe, doskonałe warunki do skoków i wesoła, zmotywowana do postępów grupa - czego chcieć więcej? Chcesz wiedzieć jak było w zeszłym roku? Przeczytaj relację TUTAJCena:

Bilet: 1549zł
Zakwaterowanie: 15 euro dziennie
Wypożyczenie sprzętu: 180 euro/tydzień
Szkolenie + codzienna analiza foto/video: 800zł/tydzień
Wypożyczenie aut: ok. 50 euro/os.
Wyżywienie: we własnym zakresie. Gotujemy w apartamentach. Hipermarket Carrefour znajduje się 2km od Pozo.

UWAGA!!!Decyzję o wyjeździe polecamy podjąć jak najszybciej. W ciągu kilku dni może już nie być biletów w tym terminie.

Zapisy:
Skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.
 
Do zobaczenia na wodzie,
Maciej „Kapusta” Kapuściński 

Maciej „Kapusta” Kapuściński  jest organizatorem windsurfingowych wyjazdów szkoleniowych Wavecamp, instruktorem Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu, pomysłodawcą i współorganizatorem zawodów windsurfingowych WinDiss Wave, Cold Water Freestyle Classic, Wavecamp Pipeline Contest (zdobywca 3. miejsca). Wielki miłośnik pływania na falach.
www.Wavecamp.pl


Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.