Krzysiek 2014-03-05 10:41, Krzysiek

Kalendarz PSW na rok 2014


Zbliża się kolejny sezon pełen zmagań. Pierwszy start LOTTO Windsurf Cup tradycyjnie nad Zalewem Zegrzyńskim w maju. Poniżej kalendarz PSW 2014 oraz główne zasady liczenia rankingu.
Do rankingu Pucharu Polski FW, SL, SUP liczy się 5 najlepszych wyników. Puchary zostaną rozdane na ostatniej imprezie sezonu.
MMP Juniorów, Juniorów Młodszych, Mastersów i Grandmastersów są zawodami Open (to znaczy wszyscy, nawet seniorzy mogą startować). Starty do wyścigów będą wspólne a poszczególne klasyfikacje będą wyciągane po wyścigach według kategorii wiekowych. Slalom będzie rozgrywany tylko Full Fleet. Są przewidziane nagrody za klasyfikację generalną i jej wyniki będą liczone do Pucharu Polski.

Konkurencja SUP będzie rozgrywana na każdej imprezie PP. Będzie istniała możliwośd wypożyczenia lub zakupu sprzętu SUP w czasie regat. MMP SUP zostaną rozegrane niezależnie od warunków pogodowych na imprezie Mały Hel Cup.Na każdej imprezie zostaną rozdane puchary (MMP medale), nagrody rzeczowe i pieniężne w poszczególnych kategoriach i nagrody specjalne dla najmłodszego zawodnika i zawodniczki, nagroda Fair Play i nagroda „Order Uśmiechu” dla najpogodniejszego uczestnika regat.
Jeżeli nie uda się rozegrad MMP FW w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2014. Info na PSW.org.pl

Jeżeli nie uda się rozegrad MMP SL w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2014. Info na PSW.org.pl

W przypadku rejestracji 5 i więcej jednostek innej klasy windsurfingowej lub Kite-racingowej, zostanie utworzona oddzielna klasyfikacja z nagrodami i pucharami dla pierwszej trójki.

Będzie możliwość wykupienia licencji zawodnika PZŻ wraz z ubezpieczeniem OC na 2014r na pierwszej imprezie sezonu w biurze regat podczas rejestracji. Dla tych którzy chcą to zrobid samodzielnie bądź startują w innych zawodach krajowych i zagranicznych zalecamy wykupienie Licencji 2014, bezpośrednio w PZŻ. 

Źródło: http://windsurfcup.pl

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.