Krzysiek 2014-02-05 19:12, Krzysiek

SUPy w Kielcach
W przyszłym tygodniu startują pierwsze tegoroczne targi sportowe, na których spotkacie sprzęt do zabawy na wodzie. Na gości czekać będzie 16.000 m2 stoisk, zagospodarowanych przez blisko 200 wystawców. W tym firmę Easy Sports, która zaprezentuje deski SUP wraz z osprzętem takich firm jak Mistral, Vandal i Tabou. Targi potrwają od 13 do 15 lutego.

Oto zapowiedź organizatora surfowej akcji: 

Chcesz zostać surferem?
Odwiedź targi KIELCE SPORT – ZIMA i wystawę SPORTY WODNE

Czy wiesz, że 30 minut wiosłowania na Stand Up Paddle to 10 km ciągłego i intensywnego biegu? Na targach KIELCE SPORT-ZIMA i wystawie SPORTY WODNE dowiesz się, że starożytny sport królów Hawajów i ducha Aloha jest w pełni możliwy w naszym kraju oraz dostarcza unikalnych przygód! Zdobędziesz więc wiedzę na temat jednego z najszybciej rozwijających się aktualnie wodnych sportów na świecie! Dzięki Stand Up Paddle Board Wasze życie nabierze zupełnie innego wymiaru.

W Targach Kielce już w lutym firma Easy Sport zaoferuje Ci świat, gdzie każdy spędza czas wolny zdrowo, mając pewność, iż przebywa wśród ludzi oddanych swoim przyjaciołom, przygodzie, a co najważniejsze, prawdziwej pasji do sportu. Mamy dowody na to, że ludzie spełnieni, szczęśliwi i uśmiechnięci żyją dłużej! Teraz i Ty możesz dołączyć do nas i stać się surferem!

EASY SPORTS - jedyny przedstawiciel na Polskę marek SUP: Mistral, Vandal i Tabou zaprasza na swoje stoisko.  

Oficjalna strona targów: http://www.targikielce.pl

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.