Krzysiek 2013-07-01 14:53, Krzysiek

Deski wave Simmera 2014 - wideo prezentacja


Połowa roku to właśnie ten moment, kiedy firmy windsurfingowe zaczynają odkrywać swoje przyszłoroczne modele. Zanim jednak nowe deski trafią na sklepowe półki, mamy trochę czasu aby nasycić wzrok przygotowanymi dla nas prezentacjami. Firma Simmer zrobiła to zarówno w formie zaktualizowanej strony www jak i filmami, poświęconymi każdemu modelowi. Na pierwszy ogień poszedł sprzęt wave. Poznajcie deski na fale Simmera 2014!

FRUGALTo najnowszy model opracowany według rodzącego się aktualnie trendu na ultra krótkie i niezwykle reaktywne deski wave. Wybierać możemy spośród 4 modeli od 66 do 99 litrów oraz kilku opcji mocowania stateczników.


FLYWAVEWęższe, bardziej "klasyczne" deski na większe fale z wieloma opcjami ustawień stateczników. Dostępne w 4 rozmiarach od 69 do 95 litrów.


QUANTUM


Łatwe i efektywne deski wave na mniejsze fale. Szersze od FLYWAVE'ów, również umożliwiają różne opcje mocowania stateczników. Do wyboru 4 rozmiary od 75 do 105 litrów.


FREEWAVENajbardziej wszechstronna deska Simmera z rodziny wave. Do zabawy zarówno na płaskiej wodzie jak i mniejszych/większych falach. Tu również mamy do wyboru kilka ustawień stateczników. 4 rozmiary od 78 do 105 litrów.

 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.