Krzysiek 2013-06-25 14:41, Krzysiek

Nikodem Merlak i Przemek Krzycki z nowymi sponsorami
Rok 2013 przyniósł wiele zmian, pozyskaliśmy nowych sponsorów. W tym roku dzięki Easy Surfshop pływamy na żaglach Gaastra i deskach Tabou. Sprzęt sprawuje się wyśmienicie, 4 listwowe żagle Gaastra IQ są super lekkie w rękach i inteligentnie przystosowują się do szkwalistego wiatru, jesteśmy naprawdę zadowoleni z nowych żagli, które ułatwiają nam wave'owe szaleństwa na wodzie. Kolejna ważna rzecz to deska, po raz kolejny wybraliśmy udany model DaCurve, który jest stworzony do zawijania się po falach, deska skręca ciasno po fali, świetnie przystosowuje się do różnych warunków, dzięki możliwości pływania na 4 lub 3 finach.

 Więc można powiedzieć, że sprzętowo jesteśmy uzbrojeni po zęby. Szkoda tylko, że po tak długiej zimie nie wieje zbyt często i intensywnie. W związku z tym lecimy na dłuższy trening najpierw na Gran Canarię do Pozo, gdzie jeśli dostaniemy dzikie karty to wystartujemy w zawodach PWA. Następnie wyślemy zgłoszenia na zawody na Teneryfę. I polecimy trenować w Cabezo pod ten event. Na pewno będziemy próbować jeszcze w Danii. Co z tego wyjdzie zobaczymy, ale najważniejsze że motywacja jest bardzo duża.
Kolejna firma, która nas wspiera od tego roku to Freeway, który wyposażył nas między innymi w najnowszą kamerkę GoPro Hero 3 Black wraz z masa gadżetów do mocowania, tak więc po kilku dniach wyjazdów na pewno podrzucimy jakiś krótki edit z naszych postępów, na którym zobaczycie ujęcia z wody i z brzegu! Otrzymaliśmy także ubrania, osprzęt i gadżety firmy Dakine, dzięki którym podróżowanie stanie się łatwiejsze, no i wkońcu wrzucimy na siebie jakieś nowe ciuszki! Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i wsparcie, które otrzymaliśmy. Jest to dla nas bardzo ważne, jak wielu ludzi w nas wierzy, pomaga w spełnianiu marzeń i dążeniu do bycia jednymi z najlepszych zawodników. Dzięki takiemu wsparciu mamy szanse na więcej wyjazdów co przełoży się na postępy. Chcemy w końcu godnie reprezentować Polskę w konkurencji wave również na arenie międzynarodowej.
Na co dzień będąc w Gorzowie trenuję w klubie Nautilus Training Center pod okiem świetnej kadry trenerów. Tej zimy spędziłem naprawdę dużo czasu w tym klubie i nie tylko. Basen, jazda na rowerze to stały element mojego treningu. Efekty przetestowałem już podczas wiosennych sesji w Polsce, Danii i Niemczech. Powiem tylko, że warto się dobrze zimą przyłożyć do utrzymania formy bowiem przekłada się to niesamowicie na postępy w windsurfingu. Chętnych zapraszam na wspólne treningi w Gorzowie!!!
 Przemek w tym roku zdawał maturę i zapewne będzie ogarniał studia w Poznaniu, więc i tam będzie trenował w drugiej fili tego klubu i na pewno chętnie z kimś wspólnie potrenuje!

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować za współprace z marką MauiSails Polska i Boguszowi za świetne sesje foto i wspólne wyjazdy. Od tego to wszystko się zaczęło no i oczywiście nadal będziemy relacjonować miedzy innymi na Sieplywa.pl co się z nami dzieje i gdzie aktualnie pływamy! Naprawdę trudno było nam się rozstać po tylu latach. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI ZA WSZYSTKO!!!


Do zobaczenia na wodzie!!!

Nikodem Merlak (Tabou Boards, Gaastra, Easy-SurfShop, Nauitilus Training Center, GoPro, Dakine, Freeway.com.pl)
Przemek Krzycki(Tabou Boards, Gaastra, Easy-SurfShop, GoPro, Dakine, Freeway.com.pl) 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.