Krzysiek 2013-06-06 13:13, Krzysiek

Dmuchane SUP'y RRD do wiosła i żagla
Czy pompki staną się wkrótce popularnym wyposażeniem windsurferów? Sądząc po najnowszej kolekcji dmuchanych SUP'ów firmy RRD - całkiem możliwe! Pompowane deski coraz śmielej wkraczają na rynek windsurfingowy, oferując wszechstronność zastosowań, o jakiej wcześniej mało kto nawet marzył. Teraz jedna deska może służyć zarówno do pływania z wiosłem po płaskiej wodzie, surfowania po morskich falach, jako duża deska windsurfingowa, na której pobawimy się w słabowiatrowy freestyle, nauczymy podstaw żeglugi rodzinę czy znajomych, a jak powieje - znowu wskoczymy na fale, tym razem z żaglem. Co najfajniejsze - wszystkie te możliwości zapakujemy do plecaka!Jednym z pionierów dmuchanych SUP'ów, umożliwiających pływanie z żaglem, jest RRD. W najnowszej kolekcji tej firmy znalazły się aż 3 takie modele. Oto co mamy do wyboru:

Air Kid Covertible

Deska specjalnie zaprojektowana dla dzieci, umożliwia bezpieczną zabawę na większości akwenów. Wyposażona w mocowanie stopy masztowej i 3 miękkie stateczniki. Wymiary: 243 cm, 76,2 cm, 110 l.

Air Wave
Prawdopodobnie pierwsza na rynku pompowana wave'ówka SUP, do której możemy podłączyć windsurfingowy żagiel. Węższy dziób i rufa oraz mniejsza grubość deski pozwalają bawić się na falach niczym na twardym surfboardzie. Wyposażona w mocowanie stopy masztowej oraz 2 boczne finy + jeden centralny, wkręcany w skrzynkę US box. Dostępne są dwa rozmiary:
Air Wave 8'6" - 258 cm, 79 cm, 130 l
Air Wave 9'0" - 274 cm, 80 cm, 140 l

Air SUP Convertible

Ten sam kształt co modele AirSUP (pierwsze dmuchane deski RRD, test znajdziecie w naszym archiwum) z dołożonym mocowaniem na stopę masztową. Najbardziej wszechstronne deski w kolekcji RRD do zabawy z wiosłem i żaglem. Nadają się zarówno na spokojne jeziora jak i na mniejsze morskie fale. Dostępne są trzy rozmiary:

Air SUP Convertible 9'8" - 295 cm, 81,3 cm, 150 l
Air SUP Convertible 10'2" - 310 cm, 81,3 cm, 172 l
Air SUP Convertible 10'4" - 315 cm, 86,4 cm, 190 lhttp://www.robertoriccidesigns.com 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.