Krzysiek 2013-05-21 16:45, Krzysiek

Board Racing Duathlon


Kilka pociągnięć wiosłem i parę odepchnięć stopą od podłoża – tak niewiele potrzeba, by zaliczyć pierwszy w historii Board Racing Duathlon. Impreza, jakiej próżno szukać w Polsce, wreszcie pojawia się na polskim Wybrzeżu. Już 26 maja dwie deski będą królować na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. Dla wszystkich. Za darmo.Pływaliście kiedyś na SUP-ie? Jeździliście na longboardzie? A może nie macie doświadczeń z żadną z tych desek? Jakkolwiek odpowiecie na te pytania, warto byście przyszli nad wodę i sprawdzili swojego skilla Każdy chętny bez wyjątku dostanie szansę, by kilka razy wpaść do wody prosto z SUP-a i poobcierać kolana przy slalomie longboardowym. Brzmi zachęcająco? Czytajcie dalej...

Czym jest SUP? Co to ten cały longboard? Już spieszymy z wyjaśnieniami. Wyobraźcie sobie deskę surfingową, na której stoi się w pozycji wyprostowanej, a w rękach dzierży się wiosło – to właśnie SUP (Stand Up Paddle board). Kilka pociągnięć wiosłem niczym gondolier i już majestatycznie ślizgamy się po wodzie. A longboard? - zapytają zapewne nieliczni. Tu filozofii większej nie ma – to po prostu nieco dłuższa deskorolka, która w ostatnich latach podbija serca skaterów.

Nie warto zadawać sobie trudu z odpowiedzią na pytanie czy powinniście przyjść. Cóż to za pytanie – musicie tam być! Weźcie się, ale też brata, siostrę, mamę, tatę, ciocie i wujków i spędźcie w końcu jakąś niedzielę z werwą!

Czas na Was! Czas na Nas!

Board Racing Duathlon właśnie zagościł w Waszych głowach i nie ma zamiaru ich opuścić!

***
Szczegóły na temat zawodów dostępne są na stronie BoardRacing.pl

Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: media@boardracing.pl
 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.