Administrator serwisu 2013-05-01 15:55, Administrator serwisu

PSW Kalendarz imprez FWC, Slalom, Kite, SUP 2013  
 

Do rankingu PP FW, SL, SUP liczy się 5 najlepszych wyników. Puchary zostaną rozdane na ostatniej imprezie sezonu.

MMP Wave (Windsurf, Kite) będą rozegrane na prognozę. Informacja odnośnie terminu i miejsca imprezy zostanie opublikowana min. 3 dni przed imprezą na www.psw.org.pl i w miarę możliwości potwierdzona mailingiem do zawodników. Możliwe terminy: lipiec, sierpieo, wrzesieo.
Konkurencja SUP będzie rozgrywana na każdej imprezie PP. Będzie istniała możliwośd wypożyczenia lub zakupu sprzętu SUP w czasie regat. MMP SUP zostaną rozegrane niezależnie od warunków pogodowych na imprezie Mały Hel Cup.

Na każdej imprezie zostaną rozdane puchary (MMP medale), nagrody rzeczowe i pieniężne w poszczególnych kategoriach i nagrody specjalne dla najmłodszego zawodnika i zawodniczki, nagroda Fair Play i nagroda „Order Uśmiechu” dla najpogodniejszego uczestnika regat.

Jeżeli nie uda się rozegrać MMP FW w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2013 ale nie wcześniej niż w ciągu miesiąca. Info na www.psw.org.pl

Jeżeli nie uda się rozegrać MMP SL w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2013. Info na www.psw.org.pl

Jeżeli nie uda się rozegrać MMP Wave w pierwszym terminie, zawody te zostaną przeniesione na późniejszy termin w kalendarzu regat 2013. Info na www.psw.org.pl

W przypadku rejestracji 5 i więcej jednostek innej klasy windsurfingowej, zostanie utworzona oddzielna klasyfikacja z nagrodami i pucharami dla pierwszej trójki.

W przypadku rejestracji 3 i więcej jednostek Kite-Racing na którejkolwiek z imprez, zostanie utworzona oddzielna klasyfikacja z nagrodami i pucharami dla pierwszej trójki.

Impreza Rewa Surf Centrum Cup i Mistrzostwa Polski Wave będą organizowane przy udziale Polskiego Stowarzyszenia Kite (PSKite) i będzie rozgrywana oficjalna klasyfikacja MMP Kite Wave (na prognozę) i Kite Race (Rewa Surf Centrum). Impreza Kite Race Rewa Surf Centrum Cup będzie finałem PP Kite Race z ceremonią rozdania nagród za PP Kite Race.

Z myślą o amatorach, PSW pracuje nad wykupieniem grupowego ubezpieczenia OC na wszystkie zawody. Będziemy informowad o postępie w tej sprawie. Dla tych którzy chcą byd pewni ubezpieczenia bądź startują w innych zawodach krajowych i zagranicznych zalecamy wykupienie Licencji 2013, bezpośrednio w PZŻ. Link:
http://sport.pya.org.pl/licencje/informacje_ogolne

Niektóre wyścigi FWC, Kite Race, będą rozgrywane po eksperymentalnej trasie Formula Diamond. Diagram trasy poniżej.http://psw.org.pl

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.