Administrator serwisu 2012-04-24 22:25, Administrator serwisu

Długi weekend na desce


 
Jak co roku długi weekend majowy jest okazją do rozpoczęcia sezonu windsurfingowego i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Od kilku dni słoneczno-wiosenna pogoda za oknem zachęca do aktywności. Co prawda temperatura wody nie jest jeszcze zbytnio zachęcająca ale mamy nadzieję, że wielu z Was rozpocznie w najbliższych dniach tegoroczne pływanie na desce.

POGODA
Udany weekend majowy w dużej mierze zależy od pogody a w szczególności od wiatru i słońca. Na razie prognozy są optymistyczne, słońca nie zabraknie a wiatr tez powinien się pojawić:

Półwysep Helski
Temperatur powietrza - temperatury od 14-25 c (początek ciepły)
Wiatr
raczej słaby i umiarkowany, od poniedziałku do środy ok. 4 BF z kierunków wschodnich
Temperatura wody w zatoce ok. 9 c


Część szkół windsurfingowych na Helu otwiera już swoje podwoje podczas długiego weekendu majowego.

Szkoła Fun Surf w Chałupach daje możliwość popływania na najnowszym sprzęcie 2012 oraz wzięcia udziału w kursach windsurfingowych.

Również Szkoła Surf Point w swojej bazie na Maszoperii organizuje kursy windsurfingowe pod okiem doświadczonych instruktorów.

Baza www.easy-surfcenter.pl również oragnizuje kursy windsurfingowe i udostępnia do testów najnowszy sprzęt 2012 na kampingu Chałupy 6

Otwarta dla klientów Szkoła Zdrowia z Jastarni również zaprasza na inaugurację sezonu.
 

 
Bliżej zachodniej granicy windsurfingową majówkę będzie można spędzić w Czarnocinie nad Zalewem Szczecińskim. Tam już od soboty działać będzie szkółka i wypożyczalnia sprzętu EnergysportsPlanowane są testy sprzętu, regaty, koncerty i inne atrakcje.  
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.