Administrator serwisu 2011-07-16 11:09, Administrator serwisu

Fujifilm Surf Cup już 22.07Już 22 lipca pierwsza edycja amatorskich regat windsurfingowych Fujifilm Surf Cup 2011! To wyjątkowa impreza na Helu skierowana dla amatorów windsurfingu. Potrafisz pływać wpław? Umiesz się ślizgać na desce? Znasz przepisy „prawa drogi” na wodzie? Weź udział w regatach!

Wszystkich fanów deski z żaglem zapraszamy zatem do Jastarni, Przystań 52 ( ul. Polna 5, Jastarnia ) gdzie znajduje się biuro zawodów. Zapisy w dniu zawodów w godzinach 9:30-10:30, a zaraz po nich oficjalne otwarcie regat!

Tegoroczne regaty poprowadzi ekipa instruktorska ze Szkoły Zdrowia.

Poprzednie edycje FUJIFILM Surf Cup przyciągnęły mnóstwo sympatyków windsurfingu, na co liczmy także w tym roku. Tym bardziej, że do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody. W tym roku zwycięzca otrzyma aparat FUJIFILM FinePix HS20 exr -  przełomowy, innowacyjny i wszechstronny aparat fotograficzny!

Patronat honorowy nad imprezą objął sam Burmistrz Jastarni  - Pan Tyberiusz Narkowicz. Osobiście nagrodzi wszystkich zwycięzców podczas rozwadnia nagród i „przybije piątkę” ze wszystkimi uczestnikami regat.

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.