Administrator serwisu 2011-04-27 09:22, Administrator serwisu

Długi weekend na Helu


Jak co roku długi weekend majowy jest okazją do rozpoczęcia sezonu windsurfingowego i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Od kilku dni słoneczno-wiosenna pogoda za oknem zachęca do aktywności. Co prawda temperatura wody nie jest jeszcze zbytnio zachęcająca ale mamy nadzieję, że wielu z Was rozpocznie w najbliższych dniach tegoroczne pływanie na desce.POGODA
Udany weekend majowy w dużej mierze zależy od pogody a w szczególności od wiatru i słońca. Na razie prognozy są optymistyczne, słońca nie zabraknie a wiatr tez powinien się pojawić:

Półwysep Helski
Temperatur powietrza - temperatury od 7-9 c
Wiatr
Sobota – wiatr z kierunków NE 4 Bft,
Niedziela – wiatr z kierunków NE 4-5 Bf
Poniedziałek – wiatr z kierunków NE 3-4 Bft
Wtorek - wiatr z kierunków N, NE 3-4 Bft
Temperatura wody w zatoce ok. 10 c

Prognoza
– weekend raczej pogodny i słoneczny, niestety z uwagi na północną cyrkulacje również dość chłodny (temperatura ok. 9c). W innych regionach kraju pogoda raczej słoneczna, w poniedziałek i wtorek możliwe opady.

Część szkół windsurfingowych na Helu otwiera już swoje podwoje podczas długiego weekendu majowego.

Szkoła Fun Surf w Chałupach daje możliwość popływania na najnowszym sprzęcie 2011 oraz wzięcia udziału w kursach windsurfingowych.

Również Szkoła Surf Point w swojej bazie na Maszoperii organizuje kursy windsurfingowe pod okiem doświadczonych instruktorów.

Baza www.easy-surfcenter.pl również oragnizuje kursy windsurfingowe i udostepnia do testów najnowszy sprzet 2011 na kampingu Chałupy 6

Otwarta dla klientów Szkoła Zdrowia z Jastarni również zaprasza na inaugurację sezonu.
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.