Administrator serwisu 2010-08-16 16:02, Administrator serwisu

Fuji Film Surf Cup - zakończenie 
Z kultowego filmu „Parszywa dwunastka” pamiętamy dialog: „Zatańczymy? Nie ma muzyki. No to mruczmy”. W piątek trzynastego sierpnia  mogliśmy parafrazować tą kwestię: „Nie wieje, to pompuj”. Tak przynajmniej wyglądało to do przez dwa pierwsze hity do przerwy, które zdominowali zawodnicy na deskach formuła i żaglach pożyczonych z Daru Młodzieży.
 

 
Po przerwie zrobiło się ślizgowo i rozpoczęło się widowiskowe windsurfingowe ściganie, którego tajniki wyjaśniał Adam Bakes ze Szkoły Zdrowia pełniącego rolę sprawozdawcy imprezy. Po czterech rozegranych hitach wiedzieliśmy, że piątek trzynastego był pechowym dniem dla 62 osób, które nie stanęły na podium Fujifilm Surf Cup i musiały zadowolić się dyplomami uczestnictwa przygotowanymi dla wszystkich zawodników i nagrodami w losowaniu. Pozostała 6 podzieliła pomiędzy nagrody rzeczowe: bagażniki dachowe Haag, rowery Medano, aparaty cyfrowe Fujifilm oraz sprzęt windsurfingowy firm Stormmride, Hydrosfera, Easy Windsurfing, Electric oraz Slower.
  
 

Cały dzień wyścigów zakończył się następująco:
 

Kobiety:
1.     Marta Powolny
2.     Alicja Mokwińska
3.     Halina Jakubowska
 
Mężczyźni:
1.     Piotr Sawala
2.     Henryk Obiegała
3.     Krzysztof Sawala
 
Podczas uroczystości wręczenia nagród organizatorzy i sponsor tytularny imprezy firma Fujifim zaprosiła wszystkich na kolejną imprezę za rok.
 
Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie Fujifilm.
 
Zdjęcia z imprezy wkrótce na stronie Fujifilm >>>, a filmy z relacją na kanale YouTube- FujifilmPoland >>>>.
 

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.