Administrator serwisu 2010-08-04 16:15, Administrator serwisu

II edycja Fujifilm Surf Cup 2010 już w PIĄTEK 13.08W piątek 13stego w ramach imprezy Fujifilm Surf Spot zostanie rozegrana druga edycja amatorskich zawodów windsurfingowych dla wszystkich sympatyków deski i żagla. Wszyscy chętni powinni złościć się do biura zawodów w Surf Barze Przystani 52 między godziną 9.30 – 10.30.
 
Regaty mają charakter otwarty, a ich organizatorem jest Szkoła Zdrowia www.szkolazdrowia.com.pl. Fotograf z Fujifilm Fotopatrol sfotografuje wszystkich walczących na trasie zawodników. Zdjęcia będą dostępne na stronie Fufjifilm. 
 

 

Patronat Honorowy nad regatami obejmuje burmistrz Jastarni Tyberiusz Narkowicz, a tegorocznymi sponsorami są: Medano, Haag, Stormmride, Hydrosfera, Easy Windsurfing, Electric oraz Slower, którzy przygotowali wiele cennych nagród. Warto walczyć o zwycięstwo, ponieważ pierwszą nagrodą główną jest aparat Fujifilm FinePix XP10 – udane zdjęcia i filmy hd na plaży i w wodzie! Druga nagroda dla zwycięzcy jest boks na deskę – możliwy do zdobycia dzięki firmie Haag.
 
Patronat medialny w tym roku należy do: windsurfing.pl, sieplywa.pl, 4 Fun TV, Reabel TV oraz L 24.
 
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji zawodów proszę o kontakt:
 
Zapraszamy!

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.