Administrator serwisu 2010-07-25 09:38, Administrator serwisu

Z piorunem w żaglu!Mamy już za sobą pierwszą edycję amatorskich regat windsurfingowych FUJIFILM Surf Cup 2010. Walka była ostra, tym bardziej, że zawodników bacznie goniła burza. Z powodów atmosferycznych, ze względów bezpieczeństwa zawody musiały zostać zakończone w połowie. Zawodnicy rozegrali 2 hity i zeszli z wody.
 


Kiedy już pogoda się uspokoiła, wszyscy zebrali się na oficjalne wręczenie nagród. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa z rąk Lecha Powolnego Burmistrza Jastarni Tyberiusza Narkowicza oraz Krzysztofa Powolnego.
 
 
 W zawodach kobiecych zwyciężyła Zosia Kazimierczak zdobywając tym samym aparat FUJIFILM FinePix XP10 – mrozoodporny, pyłoszczelny, wstrząsoodporny aparat cyfrowy. Z kolei w zawodach dla mężczyzn pierwsze miejsce zdobył Paweł Kaczmarski zgarniając box dachowy ufundowany przez firmę Haag. Wśród zawodników jak i kibiców organizator rozlosował atrakcyjne nagrody, których sponsorami byli: Electric, Medano, Stormmride, Hydrosfera, Easy Winsurfing, Slower, Fujifilm oraz Szkoła Zdrowia. Patronat medialny sprawowali: windsurfing.pl oraz sieplywa.pl.
 
 
Poniżej przedstawiamy listę nazwisk, która w tej edycji stanęła na podium:
 
KOBIETY:
1.    Zosia Kazimierczak
2.    Ewa Magdziarz
3.    Marta Powolny
 

MĘŻCZYŹNI:
1.    Paweł Kaczmarski
2.    Adam Mróz
 
3.    Adam Deyk
 

A my już odliczamy dni do drugiej edycji regat FUJIFILM Surf Cup 2010.
 

Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.