2009-08-07 11:28, ~Redakcja Windsurfing.pl

Pojedynek na wodzie podczas II edycji Fujifilm Surf Cup

W samo południe to nagrodzony 4 Oscarami film z 1952 r. z Garym Cooperem i Grace Kelly, uznawany za klasykę westernu. W samo południe również staną do pojedynku na wodzie kitesurfer i windsurfer i rozegrają pokazowy pojedynek. Kto będzie szybszy? Czy granica 50 węzłów zostanie przekroczona w Jastarni? Będą to mogli sprawdzić wszyscy, którzy tego dnia pojawią na molo, skąd najlepiej będzie można obserwować ich zmagania. Wszystko to odbędzie się 14 sierpnia 2009 w ramach Fujifilm Surf Cup, imprezy, której organizatorem jest Szkoła Zdrowia. A pojedynek zostanie rozegrany w przerwie pomiędzy wyścigami największych w Polsce amatorskich regat w windsurfingu. Sponsor główny imprezy przygotował dla zwycięzcy nagrodę specjalną aparat cyfrowy Fujifilm FinePix Z33 – wodoodporny i pyłoszczelny, idealny na deskę. Dwójka pojedynkujących się zostanie wybrana poprzez jury ze Szkoły Zdrowia. Taka walka może się już nie powtórzyć. Kto wygra? Wszystko okaże się w samo południe.


Weź udział w naszej zabawie i wytupuj Twojego zwycięzcę pojedynku na wodzie.


Zapraszamy do głosowania na zwycięzcę pojedynku na wodzie pomiędzy Windsurferem a Kitesurferem – GŁOSOWANIE >>>>>
Osoby startujące w regatach FUJIFILM Surf Cup zapraszamy do biura zawodów: Surf Bar Przystań 52, przy ośrodku Draga ul. Polna 5. Zapisy między godziną 9.30 a 10.30. Regaty mają charakter otwarty. Regulamin jest dostępny na FujiFilm i Szkoły Zdrowia


Zapraszamy również na uroczystość rozdania nagród - cenne nagrody zostaną rozlosowane także wśród publiczności. Nie zapomnijcie zabrać wizytówek.

Patronat honorowy nad regatami sprawuje burmistrz Jastarni Tyberiusz Narkowicz, który będzie wręczał nagrody zwycięzcom. Sponsorzy zawodów to: Electric, Easy Windsurfing, Ezzy Sails, Stormm Ride, Hydrosfera oraz Slower.

Fotogalerie z regat i szkoleń windsurfingowych są dostępne na stronie www.fujifilm.pl


Weź udział w naszej zabawie i wytupuj Twojego zwycięzcę pojedynku na wodzie.


Zapraszamy do głosowania na zwycięzcę pojedynku na wodzie pomiędzy Windsurferem a Kitesurferem – GŁOSOWANIE >>>>>

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.