2010-02-13 10:15, ~Redakcja Windsurfing.pl

Pompowany pokrowiec na deskę
Problem przewozu sprzętu windsurfingowego spędza san z powiek wielu windsurferom. Nasz sprzęt jest szczególnie narażony na uszkodzenia podczas transportu lotniczego. Często nawet pomimo naszych heroicznych zabiegów zabezpieczających nasz drogocenny pakunek zostaje uszkodzony przez niefrasobliwych pracowników obsługi naziemnej.Prolimit przetestował dość oryginalny ale jak się wydaje skuteczny sposób na zabezpieczenie deski podczas transportu. Ten znany producent piankę, trapezów i akcesoriów windsurfingowych stworzył pompowany pokrowiec na deskę. Ten mogło by się wydawać tradycyjnie wyglądający boardbag posiada dodatkowo nadmuchiwane ścianki boczne. Specjalne komory w ściankach bocznych, napompowane powietrzem, dodatkowo zabezpieczają deskę przed uszkodzeniem.


Pokrowiec został tak zbudowany aby wytrzymać różnice ciśnień powietrza która może mieć miejsce podczas lotu w luku bagażowym. Niestety na razie pompowany pokrowiec na deskę
pozostaje w fazie prób i testów. Gratulujemy jednak pomysłu i liczymy na szybkie wdrożenie do masowej produkcji.Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.