2008-07-10 00:15, ~Redakcja Windsurfing.pl

I edycja Fujifilm Surf Cup 2008
Przyjazna windsurferom Jastarnia już trzeci rok z rzędu będzie miejscem rywalizacji w ramach Fujifilm Surf Cup, największej amatorskiej imprezy windsurfingowej w Polsce. W najbliższy piątek (11 lipca 2008) w ramach imprezy Fujifilm Surf Spot zostanie rozegrana pierwsza edycja regat mających charakter otwarty. Ich organizatorem jest polska kuźnia instruktorów Szkoła Zdrowia, która przygotowała również sprzęt dla osób nie posiadających własnych zestawów.


Prezes Fujifilm Polska P. Andrzej Brylak, zachęca do udziału we wszystkich edycjach Fujifilm Surf Cup, które zostaną rozegrane również 25 lipca oraz 15 sierpnia podkreślając, że: „Fotografia sportowa to wspaniała okazja do wykorzystania możliwości aparatów Fujifilm i pokazania swoich przeżyć bliskim po zakończeniu sezonu. Ilość osób oglądających zdjęcia w galerii w surf barze, odwiedzin w galerii internetowej świadczy o tym, że projekt łączący windsurfing i fotografię zdobywa coraz więcej oddanych zwolenników”. Zawody rozpoczną sezon fotograficzny na zatoce, w ramach którego uwieczniamy w kadrze aparatu pierwsze kroki stawiane na desce i ślizgi zaawansowanych zawodników dokumentowane ze specjalnie wybudowanej wieży fotograficznej. Zdjęcia z nieustającej sesji fotograficznej można obserwować w galerii zdjęć na stronie www.fujifilm.plZawody odbywają się pod honorowym patronatem burmistrza Jastarni, Pana Tyberiusza Narkowicza, a sponsorami imprezy są firmy Electric, Ezzy Sails, Gaastra, Taboo, Slower, Stormm Ride, Wind Snow Moto. Dla zwycięzców klasyfikacji generalnej sponsor główny przygotował aparaty fotograficzne Fujifilm Finepix. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Do startu zapraszamy wszystkich pasjonatów windsurfingu.


Biuro zawodów znajduje się na terenie O.W. Draga w barze na plaży – Przystań 52. Regulamin imprezy jest dostępny na stronach www.fujifilm.pl i www.szkolazdrowia.com.pl Dodatkowych informacji można uzyskać na miejscu u organizatora imprezy lub mailowo promocja@fujifilm.pl

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.