2002-10-02 11:08, ~Konrad Jamroz konradj@hotsports.pl

Da Kine kitesurfing


Da Kine to doskonale znana wszystkim firma produkująca osprzęt do windsurfingu. Wraz ze wzrostem popularność kiteboardingu producenci z Calambia River Gorg postanowili uzupełnić swoją ofertę również o sprzęt do kitesurfingu.Ich flagowym produktem są oczywiście doskonałe trapezy. Topowym modelem firmy jest PYRO WAIST HARNESS oferujący doskonały komfort, bezpieczeństwo i manewrowość. Trapez posiada hak z obrotowym zaczepem typu "pivot" i specjalną wewnętrzną konstrukcję zapobiegającą ześlizgiwaniu się i obtarciom.
KITE THERMOFORM HARNESS to kitesurfingowa wersja znanego i cenionego modelu wavego. Trapez zapewnia jednocześnie duży komfort i manewrowość.

FUSION SEAT HARNESS to najbardziej komfortowa wersja trapezu. FUSION daje szerokie możliwość regulacji wysokości hak, posiada jednocześnie kilka punktów jego zaczepienia co owocuje dużą wytrzymałością.TABU KITE WAIST HARNESS to najmniejszy i najlżejszy zarazem trapez z całej kolekcji. Nowa, unikalna wewnętrzna forma o podwójnej gęstości zapewnia doskonały komfort.

Da Kine nie zapomina również o kobietach. W ofercie znajdują się dwa trapezy przeznaczone specjalnie dla Pań. WAHINE KITE SEAT HARNESS to doskonałe rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie komfort. WAHINE KITE WAIST HARNESS to natomiast kobieca wersja lekkiego trapezu biodrowego Tabu Kite Waist.


To jednak nie wszystko co ma nam do zaoferowania Da Kine. Warta uwagi jest również szeroka gama linek trapezowych:
-> Linki obrotowe do kajta z jednopunktowym mocowaniem
-> Linki obrotowe do kajta z dwupunktowym mocowaniem
-> MONO TWISTER KITE LINE


Doskonale dopasowane do potrzeba footstrapy:
-> KITE FOOTLOOP do desek twin tip/wake style, pozwalają na łatwe wchodzenie w uchwyty w wodzie
-> VARIO CONTOUR FOOTSTRAP doskonałe rozwiązanie w deskach wakeboard i twin tip. Ułatwiają wejście z obydwu stron
-> CORE CONTOUR SYSTEM tradycyjne i dobrze sprawdzone footsrapy

W ofercie znajdziemy również kilkadziesiąt rodzajów połączeń (Leash) łączących rękę z bomem i połączenia deski z nogą. Oraz szeroką gamę pokrowców na: deski, kitey, bomy i Quivery.

Zapaszmy na oficjalną stronę dystrybutora sprzętu Da Kine firmę ArkusBoard

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.