2002-11-28 14:07, ~Łukasz Koński

Cabrinha Access


Access - NOWOŚĆ - to kite zaprojektowany z myślą o początkujących i średnio-zaawansowanych użytkownikach.

Nowe skrzydło jest kształtem bardzo zbliżone do Co2. Zastosowano w nim wszystkie nowinki konstrukcyjne zastosowane w innych liniach. Charakteryzuje się niskim współczynnikiem AR, czyli stosunkiem długości do szerokości. Umożliwia to bardzo łatwy start z wody i spokojne prowadzenie w rękach nowicjuszy.
Każdy rozmiar posiada inny współczynnik AR, tak aby charakterystyka, a przede wszystkim szybkość skrętu skrzydła , były podobne i niezależnie od rozmiaru
( system DART ).

Znacznym ułatwieniem dla użytkownika jest zawór o dużej średnicy pozwalający na szybkie spuszczenie powietrza z głównej komory.

Kite jest wykonany z materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Uboższa kolorystyka, zastąpienie carbonowego baru stosowanego w droższych liniach Co2 i Black Tip barem aluminiowym, pozwoliło na znaczne obniżenie ceny kompletnego kite'a.

Można go używać w konfiguracji 2 lub 4 linkowej z systemem Powerdrive.
Mając na uwadze bezpieczeństwo zupełnie przekonstruowano bar i jego elementy ( patrz zdjęcie ) pozwalając użytkownikowi na uwolnienie się od latawca. Wprowadzono "zrywki" na każdym z elementów systemu bezpieczeństw

UWAGA ZMIANA
W sezonie 2003 w rozmiarach podawana jest powierzchnię rzeczywistą!
Access dostępny jest w czterech rozmiarach: 15,5 ; 12 ; 9 ; 7 m2

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.