FreeSurf - Pieczyska

FreeSurf - Pieczyska Informacje ogólne: 

Szkoła Windsurfingu „FreeSurf”
Pieczyska, ul. Wypoczynkowa (plaża główna)
tel. 888 190 324
email: info@freesurf.pl
www.freesurf.pl
Szkoła czynna codziennie w godzinach 09:00-20:00

Lokalizacja:

Szkoła Windsurfingu w Pieczyskach (plaża główna) k. Koronowa to druga Baza Firmy Freesurf, która powstała nad Zalewem Koronowskim o powierzchni 1600ha i długości 36km. O jego walorach najlepiej świadczy fakt, że w 2006 roku Tygodnik “Wprost” sklasyfikował Zalew Koronowski na wysokim 7 miejscu w rankingu atrakcyjnosci polskich jezior (na 60 ocenionych akwenów) http://jeziora.wprost.pl/
Zalew Koronowski leży w obrębie Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Od sezonu 2012 dodatkową atrakcją dla turystów jest możliwość spróbowania swoich sił na desce z żaglem. W naszej szkółce każdy znajdzie coś dla siebie. Uczymy wszystkich bez względu na wiek czy predyspozycje. Przekonaj się jak niesamowitych emocji dostarcza kontakt z wiatrem i wodą!

Jak uczymy?

Szkolenie windsurfingowe w naszej szkole odbywa się na różnych poziomach zaawansowania (początkującym, średniozaawansowanym, zaawansowanym). Jakość naszych usług jest dla nas na pierwszym miejscu. Nikt na wodzie podczas zajęć nie będzie czuł się osamotniony. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas zajęć. Uczymy od najprostszych manewrów do najbardziej skomplikowanych ewolucji freestylowych.

Zapraszamy!


Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.