Happy Surf - Rewa


Informacjeogólne:

Happy Surf
tel: 505 559 443
e-mail: rewa@happysurf.pl
witryna: www.happysurf.pl


Firma Happy Surf organizuje kursy, obozy, lekcje dla grup zorganizowanych, firm i klientów indywidualnych. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu windsurfingowego.


Lokalizacja:

Nasza baza znajduje się w miejscowości Rewa koło Gdyni nad Zatoką Gdańską. Wjeżdżając do Rewy należy kierować się cały czas prosto, aż do głównego wejścia na plażę, które łączy się z drogą. Szkoła Happy Surf znajduje się po prawej stronie. Rewa to wspaniałe miejsce do wypoczynku, zarówno aktywnego jak i biernego. Idealne warunki pozwalają na korzystanie z atrakcji związanych ze sportami wodnymi. Z reguły cicha i spokojna miejscowość w wietrzne dni zamienia się w "raj" windsurfingu (a także coraz częściej kitesurfingu). W słoneczne, letnie dni plaże Rewy służą turystom do opalania się, a ciepłe wody zatok do kąpieli. Podczas niesprzyjających warunków pogodowych zawsze blisko jest do Trójmiasta. W Gdyni (oddalonej o 14 km), Sopocie i Gdańsku można miło spędzić czas, ze względu na multum atrakcji, jakie oferują te miasta.


Zaplecze:

Zajęcia na wodzie, zajęcia teoretyczne i inne formy spędzania czasu na prowadzone są przez doświadczonych instruktorów windsurfingu posiadających uprawnienia UKFiS i PSW oraz
wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.


Sprzęt/wypożyczalnia:

Wypożyczamy i szkolimy na najnowszym sprzęcie windsurfingowym. Właściwy dobór sprzętu przez naszą kadrę umożliwi maksymalnie szybkie postępy. Do asekuracji zajęć na wodzie wykorzystujemy motorówkę.


Kursy:

Majówka - otwarcie sezonu windsurfingowego, miłe spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi

Kursy Tygodniowe - przeznaczone dla starszej młodzieży i dorosłych

Kursy Popołudniowe - przygotowaliśmy głównie dla osób pracujących

Kursy Weekendowe - dla osób, które chcą szybko opanować podstawy windsurfingu

Obozy windsurfingowe - idealne rozwiązanie dla młodzieży szkolnej i studentów

Lekcje indywidualne - dla osób w każdym wieku


Informacje/atrakcje dodatkowe:

Przy zakupie kursu tygodniowego lub obozu windsurfingowego nasi klienci otrzymują koszulkę gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Wśród wszystkich naszych kursantów rozlosujemy nagrody niespodzianki!

Więcej szczegółów: www.happysurf.pl


Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.