Rewa Surf Centrum - Rewa

Rewa Surf Centrum

ul. Rybacka 5A ( wejście od strony plaży )
81-198 Rewa

Informacje i zapisy:
www.Rewasurf.pl
biuro@rewasurf.pl
Inne: info@rewasurf.pl
Telefony +48 600 884 433

Rewa Surf Centrum to największa baza sportów wodnych w Rewie założona przez Olimpijczyka Piotra Olewińskiego - Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w windsurfingu, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Podczas swej kariery sportowej cieszył się renomą jednego z najlepszych na świecie zawodników w silnym wietrze. Tytuły zdobywał też w funboardzie i formule windsurfing.

Rewa Surf, to działająca od 2004 roku pod patronatem Wójta Gminy Kosakowo, szkoła kitesurfingu i windsurfingu, wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu. Specjalizujemy się w szkoleniach dzieci i młodzieży.
Serdecznie zapraszamy Dzieci i Młodzież na Obozy i Półkolonie w Rewa Surf.

Specjalizujemy się w szkoleniach dzieci i młodzieży, choć z naszej oferty skorzystało również wielu dorosłych Kursantów.

Prowadzimy szkolenia oraz kursy indywidualne i grupowe, na różnych poziomach zaawansowania.

Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę a jeśli nie - wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i tworzymy ofertę dopasowaną do potrzeb, czasu i umiejętności.

Szkolimy już namłodsze dzieci - ok. 5 roku życia.

Początkowy etap szkolenia dla wszystkich obejmuje: zapoznanie za sprzętem na lądzie, obycie w wodą i deską windsurfingową, naukę stania na desce w różnych warunkach pogodowych oraz sterowanie deską z pędnikiem.

Szkolenia prowadzimy po obydwu stronach Cypla Rewskiego w zależności od kierunku wiatru i stanu akwenu.Kursanci obowiązkowo otrzymują kamizelkę asekuracyjną.

Klientom przed rozpoczęciem kursu proponujemy ubezpieczenie się od NNW w zakresie uprawiania sportów wodnych.


SZKOLENIA KITESURFINGOWE  IKO

Naucz sie z nami kitesurfingu - pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzet na doskonalenie umiejętności po kursie! Dla Klientów, którzy ukończą szkolenie dwupoziomowe - oferujemy zakup kompletnego sprzętu z 15% rabatem!


Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Katalog sprzętu

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.