Producent: Ahd, rok: 2003

Maxx Ride 60 DTRLinia desek freestylowych o dość wszechstronnym zastosowaniu. Wśród prezentowanych już na witrynie kilku nowości freestylowych na sezon 2003 dało się zauważyć tendencje do tworzenia bardzo wyspecjalizowanych konstrukcji z myślą o trikach freestylowych. Firma AHD wybrała trochę inną drogę.
W odróżnieniu do konkurencji AHD przedstawia swój przyszłoroczny model jako 3 in One ! Wave - Freestyle - Freeride. Maxx Ride 2003 ma łączyć w sobie agresywność deski freeride, reaktywność deski wave i zdolność do wykonywania najbardziej radykalnych trików deski freestyle.

Tak dużą wszechstronność nowy Maxx Ride ma zawdzięczać DRT (double rail tail). Podwójne zawieszone burty mają z jednej strony przy małej prędkości pozwalać na szybsze wejście w ślizg a z drogiej niwelować zanurzoną powierzchnię deski podczas ślizgu a przez to zwiększać jej prędkość. Ciekawe rozwianie tyle tylko, że było on już stosowane w tegorocznym modelu Maxx Rida. Deski będą produkowane w technologii Monocoque Double Sandwich.

Parametry techniczne

Długość - 250 cm
Szerokość - 60 cm
Pojemność - 92l
Waga - 6,6 kg
Żagle 4.5 - 6.6 m2

Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.