Aktualności

Majówka z deską

Jak co roku długi weekend majowy jest okazją do rozpoczęcia sezonu windsurfingowego i aktywnego spędzenia czasu wolnego. Od kilku dni słoneczno-wiosenna pogoda za oknem zachęca do aktywności. Co prawda temperatura wody nie pozwala jeszcze na pływanie bez ciepłej pianki, ale mamy nadzieję, że wielu z Was rozpocznie w najbliższych dniach tegoroczne ślizgi na desce.

POGODA

Udany weekend majowy w dużej mierze zależy od pogody a w szczególności od wiatru i słońca. Na razie prognozy są optymistyczne, powinno być trochę słońca. Temperatury wody i powietrza nie będą rozpieszczać, ale to dopiero początek sezonu. Wiatr – jak na razie zapowiada się słaby i umiarkowany, ale liczymy na coś więcej

Tym bardziej, że część szkół windsurfingowych na Helu otwiera już swoje podwoje podczas długiego weekendu majowego. Szkoła Fun Surf rozpoczyna swój 25 rok działalności. Główna baza FunSurf Chałupy startuje już 30 kwietnia. Zapraszamy na kursy grupowe oraz indywidualne dla Dzieci i Dorosłych. W Naszej szkole czeka na Was najnowszy sprzęt topowych firm. 
windsurfing.com.pl

Jeśli wybieracie się na Półwysep to koniecznie wpadnijcie po drodze do Hydrosfery na ul. Starowiejską we Władysławowie. Chłopaki przygotowali już całkiem sporą ekspozycję najnowszego sprzętu. Ciepłe pianki i akcesoria też jeszcze się znajdą. 
https://hydrosfera.pl

Sklep Easy Surf Shop również zgłasza pełną gotowość do sezonu. Na ich stronie oraz w sklepie stacjonarnym w Poznaniu przy ul. Św. Michała 100 czeka na was nowiutki sprzęt: Wind, Foil oraz Wing. 
https://easy-surfshop.pl

Wszystkim windsurferom życzymy wietrznej majówki! 

Napisz komentarz

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To Top