Krzysiek 2017-12-16 13:09, Krzysiek

Mikołajowe na Deskach 2017
Pamiętacie Mikołaja?
Syna naszego kolegi surfera ze Szczecina, dla którego zbieraliśmy pieniądze w ubiegłym roku?
Od tego czasu minął już okrągły rok, a w życiu tego małego Człowieczka wiele się wydarzyło… Niespełna tydzień po zakończeniu akcji, w Sylwestra, lekarze zajmujący się Mikołajem w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie nie pozostawiali rodzicom żadnych złudzeń… Nie dawali mu żadnych szans na przeżycie… Jego stan był określany jako krytyczny niestabilny. Jego odejście miało być jedynie kwestią czasu…
Mikołaj pokazał jednak całemu Światu jak bardzo chce żyć. Po prawie półrocznym pobycie na Oddziale Intensywnej Terapii zaczął sam oddychać! Do domu wyszedł jednak dopiero po ponad 8 miesiącach nierównej walki. Wreszcie od końca lipca br. wraz ze swoją siostrą i rodzicami przebywa w domu, gdzie nadrabia zaległości… Jest bardzo wesołym chłopcem, wszystkim dookoła przynosi wiele radości. Uwielbia się wygłupiać i uśmiechać. Do nieznajomych podchodzi z dystansem, ale to dobry znak, bo wiemy, że neurologicznie wszystko jest ok.

Pieniądze, które wtedy zebraliśmy zasiliły konto Fundacji Mikołaja w celu sfinansowania kosztownej operacji serca w Niemczech. Na dzień dzisiejszy jest on jeszcze za mały i zbyt słaby, aby mogła się ona odbyć. Rehabilitacja, choć mocno wspierana przez Zachodniopomorskie Hospicjum jest bardzo kosztowna. Środki zebrane na operację cały czas się kurczą…

Wszelkich informacji nt. Mikiego znajdziecie pod adresem: http://miki-serce.pl
https://dzieciom.pl/podopieczni/30284
http://dzieciom.pl/

Mikołajowie na Deskach wracają!

Po raz kolejny chcemy zaprosić do udziału w aukcjach Charytatywnych Mikołajowie na Deskach 2017!
Zasady pomocy są proste:
❄ Darczyńca wystawia na grupie facebook Windsurfing Kupię/Sprzedam przedmiot oznaczony #mikołajowienadeskach2017, który przez tydzień będzie licytowany i z którego dochód zasili konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
30284 Sokołowski Mikołaj darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
❄ Zwycięzca aukcji bezpośrednio przelewa całą wylicytowaną sumę na konto Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" przekazując potwierdzenie Darczyńcy (pdf via e-mail/fb), który wysyła przedmiot na swój koszt.
❄ Przedmioty oznaczone hasztagiem #mikołajowienadeskach2017 licytuje się poprzez dodanie pod aukcją komentarza z wyższą ceną.
Aukcje umieszczamy do 19 grudnia 2017.
Ostatnią licytacje kończymy 26 grudnia 2017
➡ Regulamin akcji:
https://tinyurl.com/yd58fqs8
➡ W zeszłym roku zebraliśmy 13 000!
Szczegółowe rozliczenie zeszłorocznych aukcji:
https://tinyurl.com/y7cujrmz
Zapraszamy do udziału w aukcjach!
Mikołajowie na Deskach z użytkownikiem Bartłomiej Świderski 
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.