Krzysiek 2014-11-05 13:33, Krzysiek

DRIFT STEALTH 2 - nowy model kamery sportowej
Drift Innovation, brytyjska firma projektująca i produkująca uznane kamery sportowe i akcesoria, z przyjemnością przedstawia ósmą, najlżejszą i najmniejszą generację kamery DRIFT 
– model STEALTH 2.

Najnowszy model powstał w oparciu o liczne uwagi i sugestie klientów firmy DRIFT INNOVATION. Celem było urządzenie kompaktowych rozmiarów, rejestrujące wysokiej jakości obraz FULL HD bez zniekształceń, możliwie najlżejsze, maksymalnie ergonomiczne, odporne na warunki zewnętrzne, łatwe w użyciu, pracujące 3 godziny na baterii, a wszystko to w cenie poniżej 1000 zł! Najnowszy model DRIFT STEALTH 2 spełnia wszystkie te wymagania.
Drift Stealth 2 prosto z pudełka oferuje: rejestrowanie wysokiej jakości ostry obraz FULL HD; obracany o 300 stopni obiektyw do wypoziomowania obrazu niezależnie od położenia samej kamery; łączność Wi-Fi do sterowania i podglądu nagrywanego lub nagranego obrazu poprzez najnowszą aplikację DRIFT CONNECT (wkrótce), wbudowany ekran LCD do łatwiejszej obsługi kamery oraz 3 godziną pracę na baterii.


Połowę mniejsza, ponad 40% lżejsza!

Mając zaledwie 8 cm długości, 4,2 cm wysokość i 2,7 cm szerokości, ważąc jedyne 
97 gram! (48% mniejsza i 42% lżejsza od kamer GHOST) jest najbardziej przyjazną użytkownikowi, innowacyjną i miniaturową kamerą sportową na rynku. Dzięki temu może być montowana dosłownie gdziekolwiek, bez wpływu na uprawianą aktywność sportową, bezpieczeństwo czy aerodynamikę. Malutka ale wytrzymała – DRIFT STEALTH 2.
Wysokiej jakości obraz FULL HD
Idealna zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, STEALTH 2 korzysta z przetwornika typu CMOS firmy Aptina oraz obracanego obiektywu, składającego się z 7 elementów (w tym asferycznych). Dzięki zastosowaniu mniejszego kąta widzenia (135 stopni) uzyskano szerokokątny obraz bez zbędnych zniekształceń.

Dużo funkcji i łatwa obsługa
Stealth 2 oferuje wszystkie standardowe funkcje kamer DRIFT , a więc oprócz typowego trybu video użytkownik może robić zdjęcia, zdjęcia poklatkowe czy seryjne. Dodatkowo kamera posiada tryb rejestratora drogi oraz tzw. video tagging, umożliwiający rejestrację jedynie wybranych scen po ich wydarzeniu 
(praca w buforze). 

Wbudowany ekran LCD jest podświetlany kolorem dedykowanym do aktualnie wybranego trybu pracy, dzięki czemu użytkownik błyskawicznie otrzymuje informacje, w jakim statusie jest jego kamera lub czy aktualnie nagrywa, czy też jest w trybie czuwania.


Łączność Wi-Fi
W połączeniu z darmową aplikacją DRIFT CONNECT (wkrótce na iOS oraz Android) – kamera DRIFT STEALTH 2 umożliwia pełną, zdalną kontrolę i podgląd obrazu nagranego (np. do sprawnego podzielenia się poprzez media społecznościowe) jak i nagrywanego dla prawidłowego kadrowania. Wszystko to jedynie przy pomocy Twojego telefonu czy tabletu. 

3 godziny pracy

Pomimo absolutnie miniaturowych rozmiarów w kamerze STEALTH 2 udało się wygospodarować miejsce na wbudowany akumulator o pojemności 1500 mAh, dzięki czemu urządzenie może rejestrować obraz w jakości 1080p przez 3 godziny! 
To fantastyczny komfort pracy zwłaszcza tam, gdzie dostęp do prądu jest ograniczony.

Cała gama sposobów montażu
Wykorzystując standardowy klips DRIFT – model STEALTH 2 jest kompatybilny ze wszystkimi, sprawdzonymi już akcesoriami montażowymi Drift Innovation. Mając całą gamę montaży dedykowanych jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Jeśli jednak zdarzy się, że montaże DRIFT nie zaspokoją Twoich potrzeb – kamera posiada wbudowany, standardowy gwint fotograficzny ¼ cala.Kompatybilność z nową obudową podwodną do 40 metrów (w standardzie!) 
Najnowsza kamera DRIFT STEALTH 2 przygotowana jest do pracy w skrajnych temperaturach, deszczu, śniegu czy pyle. Jednak jeśli chcesz zanurzyć swoją kamerę STEALTH 2 – producent przygotował dedykowaną obudowę do pracy pod wodą do 40 metrów! (wkrótce dostępna)
Kompatybilność z pilotem DRIFT (opcjonalne) 
DRIFT STEALTH 2 to także pełna kompatybilność z dwukierunkowym pilotem zdalnego sterowania DRIFT, dzięki któremu możemy na odległość do 10 metrów sterować funkcjami kamery STEALTH 2 bez włączania Wi-Fi i obciążania w ten sposób akumulatora kamery.  

www.driftinnovation.pl


Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.