Krzysiek 2011-11-16 11:25, Krzysiek

RRD X-Fire V4 2012
Najszybsze deski windsurfingowe jakie kiedykolwiek wyprodukowano! Przynajmniej tak zachwala swoje najnowsze slalomówki Roberto Ricci.

Do sklepów już wkrótce trafi świeża seria wyczynowych desek do slalomu RRD - X-Fire V4, które według producenta mają wyznaczać nowe standardy w slalomie, a ich kształt szturmem podbije świat projektowania szybkich kadłubów. Co się kryje za tymi śmiałymi przechwałkami pana Roberto? 5 zupełnie nowych desek z premierowym kształtem dna rufy - TT Tail.


Właśnie ten niezwykły patent ma zmiażdżyć konkurencję. Ogólnie mówiąc polega on na 3 poziomach dna na końcu rufy, przez co deska bardziej efektywnie zmniejsza swoją powierzchnię zamoczoną podczas osiągania coraz większych prędkości. Do tego dochodzą nowe wycięcia na rufie, poprawiające kontrolę i przyspieszenie. Na samej rufie jednak się nie kończy. Nowe slalomówki mają też przeprojektowany rocker oraz kształt krawędzi burt.W efekcie otrzymaliśmy 6 desek X-Fire, z których tylko najmniejsza zachowała swój tegoroczny kształt. Slalomówki RRD 2012 dostępne będą w rozmiarach od 90 do 135 litrów. Czekamy więc na rewolucję...
Podobne artykuły:

Wasze komentarze

Katalog sprzętu

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.