Testy

Unifiber Elevate iWindsurf 280

Test pompowanej deski do nauki ślizgów

Wyjazdy

Windsurfing na Majorce

Majorka - oferta również dla windsurferów

Testy

Challenger PSL 6.4

Test speedowego żagla Challenger PSL 6.4

 • Pucharu Polski w Kuźnicy - relacja

  Pucharu Polski w Kuźnicy - relacja

  W Kuźnicy zakończyły się kolejne regaty z cyklu Pucharu Polski – ABC Surf Cup. Przed regatami prognozy wiatrowe były bardzo słabe, stąd nieco nisza frekwencja i odwołanie konkurencji Slalom. Emocji na starcie Open Foil Race jednak nie zabrakło.

   0 Zobacz więcej
 • Justyna Śniady 2. w finale PWA Gran Canaria!

  Justyna Śniady 2. w finale PWA Gran Canaria!

  Historyczny wynik Justyny Śniady! Po raz pierwszy w dziejach Pucharu Świata PWA Polka stanęła na podium w konkurencji wave! Już wczoraj mogliśmy się cieszyć z drugiego miejsca Justyny w pierwszej serii eliminacji, gruntujące jej start w finale.

   0 Zobacz więcej
 • Windsurfing i kitesurfing na Naxos

  Windsurfing i kitesurfing na Naxos

  Naxos - największa wyspa z archipelagu Cyklad oferuje bardzo dobre warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Najlepszy czas na windsurfing i kitesurfing na Naxos panuje od czerwca do końca września, kiedy wieje Meltemi.

   0 Zobacz więcej
 • Piotr Dudek z nowymi rekordami Polski

  Piotr Dudek z nowymi rekordami Polski

  Lipiec 2019 obfituje w gorące prędkości. Na początku miesiąca Adam Mróz po raz pierwszy w historii zawodów GPS Speed Master pokonał 40 węzłów, a nieco ponad tydzień później Piotr Dudek na francuskim spocie La Franqui pobił dwa nowe rekordy Polski!

   0 Zobacz więcej
 • Steve Allen Mistrzem Świata

  Steve Allen Mistrzem Świata

  Rehasport Mistrzostwa Świata Formula Windsurfing Foil w Pucku przeszły do historii, na trwale zapisując się w pamięci wszystkich uczestników. W czasie tego czempionatu odbyło się aż 21 wyścigów w bardzo wymagających warunkach, z wiatrem wiejącym przez cały tydzień z siłą 5-8 Beauforta.

   0 Zobacz więcej
 • Sailboards Tarifa szuka polskich team riderów!

  Sailboards Tarifa szuka polskich team riderów!

  Hiszpańska firma Sailboards Tarifa szuka team riderów z Polski. Jeśli pływasz na dobrym poziomie, twoją pasją jest windsurfing lub SUP i chcesz mieć wyjątkowy sprzęt (na bardzo korzystnych warunkach), wyślij maila na adres...

   0 Zobacz więcej
 • Na półmetku Mistrzostw Świata prowadzi Steve Allen

  Na półmetku Mistrzostw Świata prowadzi Steve Allen

  W Pucku trwają Rehasport Mistrzostwa Świata Formula Windsurfing Foil, na starcie których stanęło 57 zawodników z 13 krajów. Wśród nich są prawdziwe gwiazdy windsurfingu, wielokrotni mistrzowie świata i medaliści olimpijscy. Do Pucka przyjechała również Mistrzyni Olimpijska z Londynu, Hiszpanka Marina Alabau.

   0 Zobacz więcej
 • +40 kts - nowy rekord GPS SM!

  +40 kts - nowy rekord GPS SM!

  Adam Mróz ponownie wrócił na szczyt tabeli zawodów GPS Speed Master powered by Easy-surfshop.pl. Nie tylko z nowym rekordem sezonu, ale też najszybszą prędkością, jaka kiedykolwiek padła w historii naszych zawodów!

   0 Zobacz więcej

Na skróty

Ciekawostki

 • Secret Sails - tanie żagle z Hiszpanii

  Secret Sails - tanie żagle z Hiszpanii

  Kiedy słyszymy o tanim nowym sprzęcie windsurfingowym, przeważnie mamy skojarzenia z produktem o niskiej jakości. Hiszpańska firma żaglowa próbuje walczyć z tym stereotypem...

  zobacz więcej
 • Z GoPro na trapezie

  Z GoPro na trapezie

  Z kamerą GoPro zawsze związany był pewien kłopot - znalezienie takiego miejsca mocowania, aby było widać zarówno osobę płynącą na desce, jak i to co się dzieje dookoła.

  zobacz więcej

GPS Speed Master (TOP5)

1 Adam Mróz 40.05 kts
2 Rafał Kapuściński 39.95 kts
3 Piotr Dudek 39.69 kts
4 Kamil Tyniewicki 37.44 kts
5 Andrzej Wudarski 34.94 kts

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.