Porady

Bom węglowy czy aluminiowy?

Wielu windsurferów ma określone preferencje odnośnie wyboru najlepszego...

Wyjazdy

Kuba Kaczmarek - 40kts na Karpatos

Na dobrą sprawę wszystko zaczęło się jeszcze przed wyjazdem na Karpatos...

Porady

Znacznie wysokości haka w trapezie

Pisaliśmy już o różnicach między wysokim a niskim trapezem, jednak nie...

 • Maciej Rutkowski po raz 14. został mistrzem Polski

  Maciej Rutkowski po raz 14. został mistrzem Polski

  Życiowy sukces Macieja Rutkowskiego. Polski windsurfer pierwszy raz w karierze wygrał wszystkie osiem wyścigów i został po raz 14. Mistrzem Polski w slalomie. To czwarty mistrzowski tytuł Rutkowskiego w startach seniorskich.

   0 Zobacz więcej
 • Nowy rekord GPS SM 2017!

  Nowy rekord GPS SM 2017!

  Wczoraj zaledwie przez kilka godzin Rafał Kapuściński mógł cieszyć się przejęciem tytuły lidera w tabeli GPS Speed Master powered by Easy-Surfshop.pl. Tego samego dnia na tym samym spocie Adam Mróz o 0.18 kts kolejny raz poniósł poprzeczkę!

   0 Zobacz więcej
 • Zdradliwa kulka - unikajcie takich linek trapezowych!

  Zdradliwa kulka - unikajcie takich linek trapezowych!

  Niekiedy dobre intencje producentów sprzętu windsurfingowego mogą wpuścić nas w niezłe tarapaty. Na jednym z forów internetowych pojawił się post Marka Robinsona, który na własnym przykładzie przestrzega windsurferów...

   0 Zobacz więcej
 • RRD Fireride - w stronę klasycznego freeride’u

  RRD Fireride - w stronę klasycznego freeride’u

  Wraz z odsłoną nowej kolekcji desek RRD na sezon 2018, poznaliśmy dwa nowe modele Fireride, będące ukłonem w stronę bardziej klasycznych freeride’ów. Mogą one przykuć uwagę tych windsurferów, którzy niechętnie patrzą na maksymalnie krótkie i szerokie modele.

   0 Zobacz więcej
 • GA Sails VAPOR’18

  GA Sails VAPOR’18

  Oto jedna z ważniejszych premier na sezon 2018 - najszybszy żagiel ze stajni GA Sails, VAPOR’18, niedawno pojawił się na oficjalnej stronie producenta. Czego mogą oczekiwać regatowi zawodnicy i amatorzy spragnieni najwyższych osiągów?

   0 Zobacz więcej
 • JP Windsurf AIR

  JP Windsurf AIR

  W kolekcji desek firmy JP na sezon 2018 pojawiły się dwa premierowe modele freeride, wykonane w „pompowanej” technologii Drop Stitch: MagicAIR i ExplorAIR. Pierwszy z nich to deska o długości 250 cm, szerokości 84 cm i pojemności około 200 litrów.

   0 Zobacz więcej
 • Nowe wyniki GPS Speed Master!

  Nowe wyniki GPS Speed Master!

  Trochę powiało i od razu tabela zawodów GPS Speed Master powered by Easy-surfshop.pl urosła! Do naszej speedowej rywalizacji dołączył nowy zawodnik - Tomasz Osiński, a także ponownie pojawił się w rankingu Paweł Kaleta...

   0 Zobacz więcej
 • Surfomania CUP 2017

  Surfomania CUP 2017

  Zapraszamy na X edycję amatorskich regat windsurfingowych Surfomania CUP, które odbędą się w najbliższy weekend 16-17.09.2017 na terenie ośrodka CWiR Relax w Zdworzu. Przewidziane są konkurencje raceboard - open, formula i slalom.

   0 Zobacz więcej

Na skróty

Ciekawostki

 • Secret Sails - tanie żagle z Hiszpanii

  Secret Sails - tanie żagle z Hiszpanii

  Kiedy słyszymy o tanim nowym sprzęcie windsurfingowym, przeważnie mamy skojarzenia z produktem o niskiej jakości. Hiszpańska firma żaglowa próbuje walczyć z tym stereotypem...

  zobacz więcej
 • Z GoPro na trapezie

  Z GoPro na trapezie

  Z kamerą GoPro zawsze związany był pewien kłopot - znalezienie takiego miejsca mocowania, aby było widać zarówno osobę płynącą na desce, jak i to co się dzieje dookoła.

  zobacz więcej

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.