Testy

Goya Proton 116 2019

Test deski slalomowej Goya Proton 116 2019

Testy

Unifiber Elevate iWindsurf 280

Test pompowanej deski do nauki ślizgów

Testy

Challenger PSL 6.4

Test speedowego żagla Challenger PSL 6.4

 • „Nauka windsurfingu” - książka Szymona Słomy

  „Nauka windsurfingu” - książka Szymona Słomy

  Dobra wiadomość dla osób chcących zacząć naukę lub podszkolić swoje windsurfingowe umiejętności. Na rynek właśnie wychodzi nowa książka autorstwa Szymona Słomy pt. „Nauka windsurfingu krok po kroku”.

   0 Zobacz więcej
 • Mistral Twin Air 2020

  Mistral Twin Air 2020

  Jeszcze do niedawna pompowane deski do ślizgowego windsurfingu były domeną dwóch firm: Starboarda i RRD. W tym roku do tego grona dołączyła kolejna znana marka - Mistral i jego trzy modele z serii Twin Air.

   0 Zobacz więcej
 • Starboarda iQFoil zamawiać czas!

  Starboarda iQFoil zamawiać czas!

  Jeśli planujesz zakup zestawu najnowszej klasy olimpijskiej, to już ostatni dzwonek by składać zamówienia. Oto informacja od polskiego dystrybutora sprzętu Starboarda, firmy Hydrosfera.pl...

   0 Zobacz więcej
 • iFoil wybrany na Igrzyska 2024

  iFoil wybrany na Igrzyska 2024

  W minioną niedzielę podczas konferencji World Sailing na Bermudach zapadła wiążąca decyzja. Windsurfing olimpijski żegna się z RS:Xem, a na jego miejsce wkroczy monotypowa klasa iFoil, opracowana i produkowana przez firmy Starboard/Severn

   0 Zobacz więcej
 • Polska szkoła windsurfingu na Kos

  Polska szkoła windsurfingu na Kos

  Jednym z ulubionych wśród pasjonatów sportów wodnych miejsc jest znajdująca się na północno-wschodnim wybrzeżu miejscowość Psalidi oraz tamtejsza plaża. To właśnie tu w sezonie letnim 2020 swoją działalność rozpoczyna Polska Szkoła Windsurfingu Surfski.pl.

   0 Zobacz więcej
 • Słabowiatrowy Finał Pucharu Polski

  Słabowiatrowy Finał Pucharu Polski

  W Pucku, regatami Finału Pucharu Polski, zakończył się sezon windsurfingowy w naszym kraju. Podczas tej samej imprezy rozegrano również Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Windsurfingu.

   0 Zobacz więcej
 • Starboard iFoil sprzętem olimpijskim?

  Starboard iFoil sprzętem olimpijskim?

  Telenowela pt. „Wybór sprzętu na Igrzyska 2024” wciąż trwa i jak w każdym dobrym (lub złym) serialu, zwrotów akcji nie brakuje. Po zamieszaniu spowodowanym rekomendacjom sprzętu RS:X World Sailng, czyli organizacja dokonująca wyboru sprzętu olimpijskiego, coraz łaskawszym okiem spogląda...

   0 Zobacz więcej
 • Nadciąga Windmagedon 2019

  Nadciąga Windmagedon 2019

  Już niebawem, jeśli tylko pogoda pozwoli, odbędzie się druga edycja długodystansowych regat Windmagedon. Od 19 października do 10 listopada organizatorzy będą wyczekiwać dogodnych warunków, czyli wiatru z południowego zachodu minimum 20 kts.

   0 Zobacz więcej

Na skróty

Ciekawostki

 • Secret Sails - tanie żagle z Hiszpanii

  Secret Sails - tanie żagle z Hiszpanii

  Kiedy słyszymy o tanim nowym sprzęcie windsurfingowym, przeważnie mamy skojarzenia z produktem o niskiej jakości. Hiszpańska firma żaglowa próbuje walczyć z tym stereotypem...

  zobacz więcej
 • Z GoPro na trapezie

  Z GoPro na trapezie

  Z kamerą GoPro zawsze związany był pewien kłopot - znalezienie takiego miejsca mocowania, aby było widać zarówno osobę płynącą na desce, jak i to co się dzieje dookoła.

  zobacz więcej

GPS Speed Master (TOP5)

1 Adam Mróz 40.05 kts
2 Rafał Kapuściński 39.95 kts
3 Piotr Dudek 39.69 kts
4 Kamil Tyniewicki 37.44 kts
5 Andrzej Wudarski 36.65 kts

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.