Producent: Dakine, rok: 2008

Dakine T3



Trapez wysoki, którego skorupa zewnętrzna jest zbudowana z 3 odrębnych paneli, w celu uzyskania maksymalnej elastyczności i dopasowania do ciała przy jednoczesnym zapewnieniu dobrego podparcia. Hak posiada możliwość wpięcia na 2 wysokościach.



Rozmiary

XS, S, M, L, XL
Cena zł: 650

Wasze komentarze

Dodaj swój komentarz
sfra
Postów: 0
sfra 9.04.2010 | 19:14
bardzo dobrze wykonany trapez; po 2 sezonach intensywnego użytkowania trzyma się dobrze; świetnie dopasowuje się do ciała i nie ma mowy o żadnych luzach; do ruchomego haka trzeba się przyzwyczaić, ale dzięki temu łatwiej znaleźć sobie wygodną pozycję na halsie; dobra inwestycja!
#1
sfra
Postów: 0
sfra 9.04.2010 | 19:15
Moja ocena:  
#2
Falkos
Postów: 2
Falkos 13.08.2010 | 16:43
Trapez idealnie dopasowuje się do ciała, jest świetnie wykonany a ruchomy hak daje super wygodną pozycję na halsie. Nie wspominając, o tym, że wygląda równie świetnie jak działa. POLECAM!
Moja ocena:  
#3

HOT

Spoty

Planujesz wyjazd na deskę? W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne miejsca.